Skocz do zawartości
przeqpiciel

W jaki sposób ściągnąc kontakty poprzez ADB bez wyświetlacza.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Osobiście jestem użytkownikiem HTC Hero i na temat tego telefonu nie wiele wiem. Koledze telefon zrobił psikusa i jak on sam twierdzi telefon spotkał się z podłogą pod kątem prostym. Upadając na gniazdo USB przez co w telefonie nie można wiele zrobić ponieważ na wyświetlaczu są kolorowe plamy i nie idzie nic odczytać. Stąd też pytanie.

Czy istnieje możliwość abym poprzez ADB ściągnął kontakty oraz sms-y z tego telefonu?

EDIT: W teorii smsy/mmsy znajdują się tu:/data/data/com.android.providers.telephony/databases/mmssms.db

Edytowane przez przeqpiciel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dod6

Może niech spróbuje chociaż wyeksportować kontakty jeśli działa dotyk, tak na czuja, to samo smsy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj byłem u kumpla i wygląda to tak, że na wyświetlaczu nic się nie pojawia dlatego cięzko mi stwierdzić czy działa dotyk. Jedynie czego na 90% jestem pewny to, że podświetlenie działa. Wczoraj/dziś idzie na gwarancję z adnotacją, że prosi o wcześniejszy backup kontaktów. Ciekawy jestem czy wezmą to pod uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wczoraj byłem u kumpla i wygląda to tak, że na wyświetlaczu nic się nie pojawia dlatego cięzko mi stwierdzić czy działa dotyk. Jedynie czego na 90% jestem pewny to, że podświetlenie działa. Wczoraj/dziś idzie na gwarancję z adnotacją, że prosi o wcześniejszy backup kontaktów. Ciekawy jestem czy wezmą to pod uwagę.

nie wezma bo kazda wysyłka do serwisu wiąze sie z utratą danych i gdzies o tym pisali zeby wczesniej wykonac kopie. Oni nie mają czasu na zabawe w backpy - tasmowa robota - programator wgrwanie softu albo wymiana całych elementów bez ich naprawiania. To nie pasjonaci ;) To pracownicy serwisu ktorych to .... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

skopiuj sobie /data/data bedzie w nim katalog z programu kontakty chyba i tam jest plik database

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi