Skocz do zawartości
draker90

daty urodzin w kalendarzu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W kontaktach mam zapisane do każdego datę urodzin, czy jest możliość wyświetlenia tych dat w kalendarzu? Albo może istnieje jakiś widget, który wyświetlałby kto w danym dniu obchodzi urodziny?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podniosłem z działu Ace tutaj bo raczej lepiej temat tutaj pasuje

Swypnięte Bladym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kwicun

Spróbuj może zrobić tak - Kalendarz> Ustawienia> Kalendarze i tam powinna być opcja do zaznaczenia "Urodziny osób z kontaktów i wydarzenia.

Jeszcze jeden pomysł. Wejdź w kalendarz google (ten www) w Ustawienia kalendarze w zakładkę "Kalendarze" i na dole strony sprawdź czy w opcji "Inne kalendarze" masz zaznaczone - Urodziny osób z kontaktów i wydarzenia.

U mnie tak jest i działa bez problemu.

Co do Widgetu to polecam Colorize Widget (Agenda i Calendar) Bardzo fajne i darmowe widgety. W tym temaciemożesz poczytać o nich więcej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a jak sie tworzy kontakty w google poczta kalendarz bo nie gorzystam z tego, poczte mam na innym portalu a kontakty tylko w tel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mymy

Witam,

opcji "Urodziny osób z kontaktów i wydarzenia" nie mam, dlaczego i jak ją dodać? Nie chce się komunikować z kontem google, chciałbym to zrobić z poziomu telefonu..

w opcjach mam tylko jeden kalendarz z wartościami: zsynchronizowane, widoczne. Nic to nie daje i nie umiem dodać nowego kalendarza.

będę bardzo wdzięczny za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O ile nie istnieje jakaś aplikacja, która to umożliwia, to inaczej nie da rady. Wyświetlanie urodzin osób z kontaktów jest opcją w usłudze Kalendarz Google, który pokazuje urodziny kontaktów z Gmaila.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam,

opcji "Urodziny osób z kontaktów i wydarzenia" nie mam, dlaczego i jak ją dodać? Nie chce się komunikować z kontem google, chciałbym to zrobić z poziomu telefonu..

w opcjach mam tylko jeden kalendarz z wartościami: zsynchronizowane, widoczne. Nic to nie daje i nie umiem dodać nowego kalendarza.

będę bardzo wdzięczny za pomoc

Otwórz kalendarz google, kliknij Menu -> Więcej -> Kalendarze i sprawdź czy masz zaznaczone "Wszystkie kalendarze"

Zresztą było już o tym wyżej. Oczywiście kontakty musisz mieć na koncie Google.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Shenson mymy chodziło o wyświetlanie urodzin kontaktów bez użycia usług Google.

Sent from my CM7 Hero (2.3.5) using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi