Skocz do zawartości
tomasov

AOSP lock screen

Rekomendowane odpowiedzi

Gaspar

Widget rewelacyjny. Faktycznie konfiguracja lekko zakręcona, ale idzie wszystko dopieścić tak, że sgs2 na żaden klawisz nie reaguje oprócz powera. Dodatkowo nie zauważyłem żadnego wpływu na baterię - wczoraj o 23:30 miałem 67%, dziś o 6.00 65% (tel tylko na czuwaniu, w nocy przyszły 3 smsy). Generalnie polecam jako zamiennik fabrycznej blokady ekranu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomasov

Mam kolejne pytanie!Czy da się jakoś ustawić widget tak aby po odblokowaniu ekranu ukazał się na wybrany przez nas pulpit a nie ten na którym w danym czasie zablokowaliśmy ekran?Co więcej co jakiś czas przy próbie wybudzenia wyświetlacza na sekundę ukazuję się samsungowski,standardowy lock screen choć jest wyłączony po czym wskakuje widget locker!Da się z tym coś zrobić?

chodzi mi o całkowite wylaczenie blokady nawet po uzyciu przycisku blokady z prawej strony telefonu?

Edytowane przez tomasov

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomasov

Wszystko fajnie chodziło do dziś dnia! :( Widget ten gryzie się z Launcherem pro!Skutkuje to zawieszeniem launchera podaczasz przesuwania pulpitów i informacją że launcher zostanie zamknięty!Czy jest na to jakaś rada?Oczywiście problem znika po odinstalowaniu aplikacji Widget Locker lecz nie chciałbym z niego zrezygnować bo jest fajny a co więcej zapłaciłem za niego!Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rome

Proponuję zrobić wipe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mankin

Przeinstaluj Launcher pro oraz widget i mysle ze bedzie okej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi