Skocz do zawartości
bastekrk

Overmax 5010 Vertis Expi Prośba o rom jesli ktoś już posiada ten telefon!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam prosił był o zrzucenie romu Android 4.4 z telefonu Vertis 5010 Expi, potrzebuje go ponieważ telefon ma te same flaki co AIM. Chciałbym go spróbować wgrać w Aim-a i zobaczyć czy jest kompatybilny bo tak może być że producent zrobił nowy model na starym fonie żeby był Andek 4.4 i pieniążki sie kręcą na nowo . Wgrywałem juz z innych podobnych klonów, ale lcd robił bałagan co prawda system sie uruchamiał. Pozdrawiam !!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Różnią się procesorem ( to akurat z tego co znalazłem różnica w możliwościach obsługi rozdzielczości -mimo że oba mają te same, oraz sieci TD-SCDMA) .Również układ graficzny w Aim jest Mali 400 a w 5010 Vertis Expi Mali450 MP dodatkowo inny rodzaj ekranu IPS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gag111

@up

Procek i grafika ta sama ;) Reszta nie wiem.

Kolego bastekrk - oprogramowanie od 5010 expi jest na stronie overmaxa, jeżeli Ci to pomoże ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Etiaro

I co udało się? Jak tak to poproszę o Wynik w antutu. A jak nie z tym tel to z innym?

---------- Post dołączono o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Witam prosił był o zrzucenie romu Android 4.4 z telefonu Vertis 5010 Expi, potrzebuje go ponieważ telefon ma te same flaki co AIM. Chciałbym go spróbować wgrać w Aim-a i zobaczyć czy jest kompatybilny bo tak może być że producent zrobił nowy model na starym fonie żeby był Andek 4.4 i pieniążki sie kręcą na nowo . Wgrywałem juz z innych podobnych klonów, ale lcd robił bałagan co prawda system sie uruchamiał. Pozdrawiam !!!!

I co znalazłeś jakiś ROM pasujący??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi