Skocz do zawartości
dejwiss11

Brak dźwięku przy połączeniach u mnie i odbiorcy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki problem od kilku dni: gdy dzwonie do kogoś nie słychać sygnału, mało tego. Gdy się połączę konkretnie nic nie słychać. Tak samo u odbiorcy, kompletnie mnie nie słyszy a ja jego. Włożyłem moją kartę do innego telefonu, też Galaxy s III i normalnie dzwonie i wszystko. Zmieniłem kartę sim na inną dalej to samo. Tak że po mojemu winę sieci można wykluczyć. Stało mi to się na KK 4.4.2 porcie z S4. Zmieniłem na oryginalny najnowszy oficjalny rom z oznaczeniem: NG3. Jednak problem występuje dalej. Testowałem mikrofon nagrywa normalnie. Testowałem też przedni głośniczek kodem: *#0*# , wydaje też dźwięki normalnie i go słychać. Nie mam pojęcia co się mogło stać:( Proszę o pomoc i odpowiedzi czy coś podobnego wam się przydarzyło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgrałem sobie właśnie 3-plikowy rom "I9300XXALEF_NEWBL_v2_alexndr" aby usunąć wszystkie pozostałości z poprzednich romów. Jednak dalej to samo. Zmeniłem teraz na nowszy "I9300XXUGNA5_I9300XEOGNC1". Problem dalej występuje. Gdy testuje przedni głośnik i mikrofon niby wszystko działa bez zarzutu. Dla pewności rozebrałem telefon niedawno na części pierwsze, przedmuchałem, powtykałem wszystko na nowo. Dalej to samo. Ręce opadają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomoże ktoś ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

http://forum.android.com.pl/f974/s3-neo-2-miesiae-czny-pada-kompletnie-da-wiae-k-468309/

Ja spotkałem się z podobnym problemem. Po wyłączeniu i włączeniu telefonu nagle wszystko wróciło do normy, nie wiadomo dlaczego.

Hmm, z tego co piszesz to masz chyba wszystko sprawne, tym bardziej, że wróciłeś na oryginalny soft. Może być to problem konfiguracji telefonu, spróbuj pobrać konfiga do niego ze strony operatora. W innym przypadku może i jakiś hardware na płycie ci siadł, ale w tym to muszą ci już bardziej "łepscy" pomóc, bo nie znam programów do testowania padniętych podzespołów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mirus9

Mam dokładnie ten sam problem,

dyktafon działa, głośnik również a jednak podczas połączenia nic nie słychać i po kilku sekundach traci zasięg i się rozmowa kończy... bez rozmowy zasięg cały czas jest okej. >:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    moshe

U mnie to samo. Myślałem, ze to wina romu więc wróciłem do trzyplikowca i dalej to samo. Telefon raz łączy raz nie. Zwykle jest cisza i po chwili wywala go z sieci.

Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mirus9

Moj tel dalem do serwisu i powiedzieli ze vyl zalany i jest nie do zrobienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hatchet

A był zalany?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie jest to wina ani ustawień ani romu :) padł jeden układ scalony na płycie głównej. Mam drugą płyte kupione już, tylko jest problem.. jak to odkleić i do mnie przykleić o_O wiem dokładnie który to układ, ale nie chce suszarką nagrzewać bo wszystko może się odkleić. Pomysły jakieś ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi