Skocz do zawartości
Gość xxyz

[ROM][16.11][NIGHTLY Full-116] CyanogenMod 7 for SGS2

Jak często sprawdzasz czy CM7 na SGS II już wyszedł?  

65 użytkowników zagłosowało

1. 1. Jak często sprawdzasz czy CM7 na SGS II już wyszedł?

• 1-2 razy dziennie
      • 3-5 razy dziennie
      • 6-10 razy dziennie

Rekomendowane odpowiedzi

OKEJ! poddaje się.... Próbuje wrzucić tego CMa cały dzień i nic. Postępuje dokładnie krok po kroku jak w tej instrukcji : http://wiki.cyanogenmod.com/wiki/Samsung_Galaxy_S_II:_Full_Update_Guide i nic. Wszystko po drodze pięknie, a efekt końcowy po Reboot Now zawieszka na splash screenie. POMOCY!!!!

Edytowane przez klima00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

..........

Edytowane przez tatuarek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zainstalowałem CM7 i jak do tej pory to jestem załamany co do jakości wykonywanego video,foto,oraz braku kodeków video,a dalej nie chciało mi się szukać,bo to całkowicie zdyskfalifikowało CM7 na tym etapie jego rozwoju ! Wracam do XXKG2 i to szybcutko :)

---------- Post dołączono o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

:( :( :( :( :( :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    TTomi
    OKEJ! poddaje się.... Próbuje wrzucić tego CMa cały dzień i nic. Postępuje dokładnie krok po kroku jak w tej instrukcji : http://wiki.cyanogenmod.com/wiki/Samsung_Galaxy_S_II:_Full_Update_Guide i nic. Wszystko po drodze pięknie, a efekt końcowy po Reboot Now zawieszka na splash screenie. POMOCY!!!!

U mnie było podobnie. Doczytałem, że flash kernela z poziomu Rom Managera nie działa na stockowych Romach i trzeba CyanogenMod Kernela wrzucić Odinem. Po tej operacji udało mi się wgrać Cm7, tyle, że za każdym razem potrzbowałem podwójnego reboota (po pierwszym miałem robocika z wykrzyknikiem - po przytrzymaniu przycisku power kolejny restart powodował już przejście procedury w dobrym kierunku).

Z niemiłych ciekawostek. Na Spb Shell 3D nie działają przpomnienia z kalendarza - dopiero zainstalowanie Calendar Snoozer z Marketu załatwia sprawę. Czy wam działają przypomnienia kalendarza i na jakim ew. launcherze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy da radę doinstalować do stock rom app.z CM7 ? Chodzi mi jedynie o DSPmanager i ustawienia zasilania wraz z widgetem .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tierr

stockowa przegladarka w tym romie rowniez jest zlagowana ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sardoid,powiedz jak instalujesz CM bo sposób z 1 postu za chiny nie dziala.Zawsze utknę gdzies w recovery.Wrzucasz na jakiś konkretny kernel?Mam KG3 z rootem.

Dzieki,B

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wersja full ?, czyli że działa wszystko ? np. Radio FM, kamer full hd ?

Nie,po prostu tak oznaczają kolejne wersje...są to pełne romu,a nie jakieś niewielkie liczące kilka Mb update'y...

---------- Post dołączono o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

Sardoid,powiedz jak instalujesz CM bo sposób z 1 postu za chiny nie dziala.Zawsze utknę gdzies w recovery.Wrzucasz na jakiś konkretny kernel?Mam KG3 z rootem.

Dzieki,B

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk

Ja przed wrzuceniem robię w recovery w Mounts&storage format system/data/cache oraz w Advanced wipe dalvik cache...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi