Skocz do zawartości
Gość xxyz

[ROM][16.11][NIGHTLY Full-116] CyanogenMod 7 for SGS2

Jak często sprawdzasz czy CM7 na SGS II już wyszedł?  

65 użytkowników zagłosowało

1. 1. Jak często sprawdzasz czy CM7 na SGS II już wyszedł?

• 1-2 razy dziennie
      • 3-5 razy dziennie
      • 6-10 razy dziennie

Rekomendowane odpowiedzi

apik

Sorki za post pod postem, ale na prawdę nikt nie jest w stanie pomóc? Nikt nie miał podobnej sytuacji z tym lub innym oprogramowaniem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sorki za post pod postem, ale na prawdę nikt nie jest w stanie pomóc? Nikt nie miał podobnej sytuacji z tym lub innym oprogramowaniem?

Sprawdz czy poprawnie sciągnełeś plik moze czegos brakuje jeszcze raz sciagnij i zainstaluj go 2 razy nie restartujac systemu ;) bo 1 raz instalacji nie wystarczy trzeba 2 razy... A po tym wgrywasz gappsy i wipe cache partition i reboot system..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    apik

Plik pobrałem 2 razy z oficjalnej strony Cyanogenmod z tym, że ciężko zainstalować go 2 razy jak nawet raz nie chce ruszyć instalacja bo tak jak wspomniałem zwiesza się na Installing update albo resetuje się i uruchamia obecny system. Teraz wróciłem do XWLA4, gdyż potrzebowałem już sprawnego telefonu, ale będzie trzeba dalej rzeźbić.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no no, coś się ruszyło, oprócz "kang-ów" co prawda one wychodzą codziennie, ale to nie jest oficjalny cyan7. sam ich używałem, ale teraz liczę na wsparcie ze strony oficjalnych developerów, bo widzę, że CM9 na razie małymi kroczkami :PP

EDIT:

wam też się ściąga po 27kb/s :/ ?

Edytowane przez Marusiak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie jest problem - linki do starszych wersji ROMów nie działają ("Spis chronologiczny"). Albo są usunięte,

albo nie ma czegoś takiego jak megaupload. A potrzebuję KH3, bo nie mogę zainstalować Cyanogenmoda.

Wpada mi w bootloopa. Robię tak:

KK5 3-plikowy, potem do tego CF-Root, czyszczę wszystkie cache'e i i partycje, pełny wipe.

Potem instaluję paczkę z CWM: CyanogenMod-7.2 RC1 z karty SD. Paczka się instaluje, robię reboot i jest bootloop.

Podobno pomaga na to KH3, ale nie mogę tego nigdzie znaleźć na sieci :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jutro na pewno po południu zrobię Ci upload tak już w razie czego piszę, nie martw się :o dziś już się z tym bawił nie będę

pamiętaj, aby zrobić dokładnie tak:

"Wgraj 3 plikowy KH3 ze starym bootloaderem. Wgraj TEN http://www.multiupload.com/GEXTWB05E0 kernel przez odina, zrób wipe data/factory reset, wipe cache partition, wejdź w mounts & storage, unmount system, format system, mount system, wgraj cyjana. Jeśli przy pierwszym podejściu będą faile to spróbuj wejść do cwm i wgrać jeszcze raz."

ale naprawdę nie pomijaj/zmieniaj ani jednego punktu ! przerabiałem flash CM7 wiele razy i coś już o tym wiem niestety

p.s. mój licznik wgrywania Romów od listopada: 35 counts :E

EDIT: https://hotfile.com/dl/150504579/63f79d9/2.3.4_KH3_3-plikowy.rar.html

tu jest mój zestaw do CM7: KH3 3-plikowy, ten *.txt, to tylko info, oraz wypakowany już (gotowy do flasha przez odina) kernel cf-root, aby móc zrobić reset partycji system itp. ;)

Edytowane przez Marusiak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szendi

wie ktoś czy działa myszka i klawiatura po otg?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jest możliwy jakiś reup ostatniej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi