Skocz do zawartości
Merc87

Automatyczne przywrócenie aplikacji po "naprawie systemu"

Rekomendowane odpowiedzi

Merc87

Witam!

Jestem tu nowy, trochę poszperałem po forum i u wujka Google :oczy: ale nie znalazłem odpowiedzi, wiec zakładam temat, jeśli robię to niepotrzebnie to prosił bym o przekierowanie do tematu jeśli go przeoczyłem.

Mianowicie, od czasu do czasu robię Naprawę systemu przez PC Companion w celu przyśpieszenia pracy, z początku po zakupie zauważyłem że po ponownym wgrywaniu oprogramowania i po pierwszym uruchomieniu telefonu, wszystkie aplikacje które miałem wcześniej zaczynały automatycznie się pobierać, bardzo to mi się podobało, bo nie musiałem przeszukiwać sklepu Google w poszukiwaniu tego co miałem, bo samo wszystko wracało...:banan:

Dd jakiegoś czasu niestety jak robię "Naprawę" muszę każdy program w Google Play wyszukać i ręcznie instalować:zdegustowany: (tak wiem że jest opcja backupu aplikacji ale nie o tym temat, nie chce tych apek ze śmieciami jak wcześniej tylko wszystko na świeżo).

Podejrzewam że musiało się to zmienić z którąś aktualizacją, przeszukiwałem wszystkie opcje telefonu i sklepu Play ale nie znalazłem nic na temat "automatycznego przywracania wcześniej zainstalowanych aplikacji";/

Przy okazji jeśli mogę to podpiąć pod temat, robiąc Backup "Ustawień systemu" i po ich przywróceniu i tak wszystko jest fabrycznie: Dzwonki, tapety, czasy podświetlania ekranu, itp itd. Musze ustawiać wszystko od zera, WTF?:idiota:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lucano

Jak zalogujesz sie do sklepu swoim kontem googlowskim to aplikacje powinny sie pobrac samoczynnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Merc87

Pierwsze co robię to jeszcze w kreatorze po pierwszym uruchomieniu loguje się do konta Google i nic się nie dzieje! :/

Coś robię nie tak? jakieś inne wskazówki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lucano

A jak wejdziesz w sklepie na moje aplikacje to masz jakas liste?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Merc87

"Zainstalowane" oraz "Wszystkie"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi