Skocz do zawartości
Szynku

ROM Cloudy G3 2.5-=- [D850/1/2/5 F400S/L/K]

Rekomendowane odpowiedzi

już pobieram :) nie nabawiłem się wersją 2.0 ale póki co byłem bardzo zadowolny z niej :) wiadomo czy można instalować na to Theme z Lolipopa ?? i czy będzie działać z kernelem od chupa chupsa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    busaba

Jeżeli chodzi ci o Theme od Kickoff, to tak, będzie działać. Tylko, że najnowsza wersja ta z Aroma z dziś, (chciałem wgrać jedynie navbar z lizaka) zatrzymuje się u mnie na 80%, po 10 minutach dałem sobie spokój bo telefon aż patrzył. Musiałem wyciągać baterię, żeby zrobić restart.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam takie zapytanko ponieważ posiadam LG G2 D802, czy znalazł by się ktoś pochytany w temacie tego Cloudy G3 i zechciałby napisac taki poradnik dla "bardziej przytrzymanych" jak ja czy inni mniej obeznani którzy chcieli by zainstalowa taki rom i cieszy się nagrywaniem w 4K czy nagrywaniem w "slow motion" i miec przy tym super wydajny i płynny system.

Wiem że pisaliście już o tym w poradnikach, jednak połapanie się w fachowym nazewnictwie którego używacie, dopasowanie wszystkich potrzebnych aplikacji i programów wraz z ich odpowiednimi wersjami tak żeby ze sobą współgrały to dla mnie kosmos i dla wielu innych pewnie też.

Także gdyby komuś się chciało coś takiego napisa krok po kroku to byłoby zajefajnie.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Blest

Ale jak chcesz zainstalować system przeznaczony dla G3 na G2 jest to nie możliwe z powodu rożnej specyfikacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No na tym filmie widziałem

Edytowane przez Szynku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo w dziale dla G2 jest ten Rom, pamiętam jak sam miałem G2 to flashowałem Rom CloduyG3 ale przeznaczony był właśnie dla G2. Cloudy pierwsze Romy robił dla G2 :) wejdź do swojego działu i tam znajdź bo flashując ten Rom możesz sobie zbrickować tel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok to dzięki idę idę do działu G2 i wkleję tam jeszcze raz posta wielkie dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Póki co mam wrażenie że bateria lepiej trzymała na wersji 2.0 ale może to tylko moje odczucie albo musi sie ustatkować po paru cyklach. Poza tym mam pytanie nie wie ktoś co z funkcją która była w Romie Cloudego na androidzie 4.4 ,po przesunięciu palcem po navbarze w lewo bądź w prawo ekran zostawał zmniejszany ?? Nigdzie nie mogę tego znaleźć na przydatna rzecz kiedy się jedną ręką operuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Szynku

Nowa wersja 2.1

Changelog

• Updated to D855 20F base
    • Added more Lockscreen effects
    • Added PC Connection setting
    • Added Plug & Pop
    • Added TAction toggle
    • Added Tahiti theme pack

Download

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy u was na 2.1 z podłączonymi słuchawkami i włączonym viperem zacina co parę sekund muzyka??? Na stockowym odtwarzaczu, muzyka google oraz jeszcze jednym występuje to co jest bardzo irytujące.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi