Skocz do zawartości
Szynku

ROM Cloudy G3 2.5-=- [D850/1/2/5 F400S/L/K]

Rekomendowane odpowiedzi

Nie testowałem i chyba nie będę togo robił (wolę AOSP), ale możliwe, że mamy następcę Cloudiego: http://forum.xda-developers.com/lg-g3/development/rom-fulmics-rom-1-0-tweaks-ota-v20u-t3232340 bo stoi na najnowszym (najlepszym) 20U, gdyby jeszcze jakieś porty z G4 się tam znalazły mogłaby to być ciekawa propozycja...

---------------------

Tylko póki co problemy z pobraniem :(

------------------------

https://mega.nz/#!6ZoGyT6A!rFENG8NlOoJn3l6FLJk0TbF-1d_pYdT763fM-4kcvEo   !rFENG8NlOoJn3l6FLJk0TbF-1d_pYdT763fM-4kcvEo

Spróbowałem tego romu... nic ciekawego....widać delikatne lagi poza tym niedopracowany.... odznaczyłem przy instalacji standardową aplikację internet - po instalacji i tak była.... miałem też problem z wifi ale to kwestia radia..... trzeba być wiernym Cloudiemu haha przynajmniej póki 6.0 nam nie wyjdzie oficjalny

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też nie rozumiem zachwytów nad tym Fulmicsem. Zwykły rom plus kilka tweaków, które nic ciekawego dla mnie nie wnoszą. I na start bez zmiany kernela się nie obędzie bo nie działa wifi! 

poza tym niedopracowany.... odznaczyłem przy instalacji standardową aplikację internet - po instalacji i tak była

Też to zauważyłem. Okazuje się, że w tym instalatorze jest odwrotnie niż w instalatorze Cloudy, tzn. chcąc mieć jakąś aplikację odznaczamy ją w instalatorze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DoNaTeLo

Wystarczy czytać :P Instalator miał do wyboru na początku. Czy wybieramy programy które mają być czy te których nie chcemy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zelos156

Nie testowałem i chyba nie będę togo robił (wolę AOSP), ale możliwe, że mamy następcę Cloudiego: http://forum.xda-developers.com/lg-g3/development/rom-fulmics-rom-1-0-tweaks-ota-v20u-t3232340 bo stoi na najnowszym (najlepszym) 20U, gdyby jeszcze jakieś porty z G4 się tam znalazły mogłaby to być ciekawa propozycja...

---------------------

Tylko póki co problemy z pobraniem :(

------------------------

https://mega.nz/#!6ZoGyT6A!rFENG8NlOoJn3l6FLJk0TbF-1d_pYdT763fM-4kcvEo !rFENG8NlOoJn3l6FLJk0TbF-1d_pYdT763fM-4kcvEo

Spróbowałem tego romu... nic ciekawego....widać delikatne lagi poza tym niedopracowany.... odznaczyłem przy instalacji standardową aplikację internet - po instalacji i tak była.... miałem też problem z wifi ale to kwestia radia..... trzeba być wiernym Cloudiemu haha przynajmniej póki 6.0 nam nie wyjdzie oficjalny
    Jak się nie umi czytać to co pisze w aromie, to się nie bierze za instalacje. ;) Siedź sobie na cloudy masz do tego pełne prawo, gdy wejdzie flumics 2.0 żegnam się z cloudy raz na zawsze. :)

viva la @ Ω |) Г ¤ ¡ |)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemka, widziałem w LG G4 że jest taka funkcja - gdy przeciągniemy palcem w dół na wygaszonym ekranie, pojawia się zegar i powiadomienia.. Czy w tym ROM-ie jest coś takiego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bajka02

Niestety nie posiada

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy istnieje jakiś ROM na G3 który posiada taką funkcję?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to nie jest ograniczenie sprzętowe? Inaczej chyba by była taka funkcja już zaimplementowana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przydałaby się taka funkcja która pokazywałaby zdarzenia na wygaszonym ekranie chociaż przez chwilkę jak weźmie się telefon do ręki. Tęsknię za nokią N8... Eh ten zegar...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi