Skocz do zawartości
Figa1221

S view jak odróznic ?

Rekomendowane odpowiedzi

O dziwo duże znaczenie ma też kolor, czarny cover lepiej imituje skórę, aniżeli biały czy tak jak w moim przypadku beżowy, jest bardziej giętki i elastyczny przez co wydaje się cieńszy niż jest w rzeczywistości. Przynajmniej dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mirku

S-view musi być zakładane zamiast klapki bo tam jest złącze które powoduje wyświetlanie danych przy zamkniętej klapce. Ja dostałem podróbkę i działa bez problemu. Nie byłem zwolennikiem takiego etui i sam nigdy bym go ńie kupił, a teraz nie ma dla mnie lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja kupiłem oryginalne etui s - view w Media Markt 129zł produkcja Smasung made by Vietnam, i wydaje mi się że to jakaś podróba bo oglądając na youtube uinbocing jak zakładają to etui to po otwarciu go juz na telefonie powinno zostawać jest nawet jakie coś tam pokazane ze etui się nie zamyka jedynie jak otworzymy go lekko a moje sie zamyka cały czas :) czemu tak jest ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W mm podróby byś na 99% nie kupił... Jaki masz kolor s view? Bo od koloru zależy materiał z jakiego jest wykonane to etui. Jeżeli jest czarne to jest miękkie i gdy je otworzysz to samo się nie zamyka, natomiast białe np jest mało giętkie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

gdyby ktoś preferował zostało mi fabrycznie nowe ale bez opakowania , różowe s-view ;-) PW, po taniości oddam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi