Skocz do zawartości
Cessna

Jak długo trzyma bateria?

Rekomendowane odpowiedzi

Cessna

Ile mniej więcej wytrzymuje bateria w "S-ce"? Czy będę musiał z nim co dziennie chodzić do ładowarki? Orientujecie się czy można kupić do niego baterię np. 2400, 1850 mah?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja używam telefonu intensywnie, kilkadziesiąt sms, kilkanaście minut, internet ok godziny i muszę ładować codziennie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Desire S dotarł do mnie we wtorek. Po pierwszym ładowaniu używałem go przez 5 i pół godziny non-stop. Wiadomo nowa zabawak to się bawiłem tym i tamtym :] Po tym czasie bateria miała jakieś 30%. Wczoraj o 18 naładowałem go po raz drugi i obecnie mam 60%. Co prawda nie robiłem zbyt dużo. Krótka rozmowa skype, wieczorem przeglądałem sobie Android Market i pisałem z kumplem na gg.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cessna

Może ktoś jeszcze się wypowie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dodam że teraz telefon ładuje średnio co dwa dni. W szkole na przerwach czasem sobie w coś pogram, wieczorem używam go do przeglądania internetu+czasem gg, czasem w drodze do szkoły też coś poczytam na necie za pomocą aplikacji Read It Later. No i oczywiście rozmowy i SMS bo w końcu to telefon. Co do ostatniego punkty to rozmowy są raczej rzadkie i dość krótkie a SMS'y raczej sporego wpływu na baterie nie mają bo to też szybko się wysyła i czyta :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kondi

Cessna, te baterie 1850 + możesz sobie do kosza wyrzucić po paru tygodniach :kosz:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    RiO's

koledzy chwalcie sie jeszcze jak to jest z wszym desire s. Ja planuje zakup tego telefonu ale nie jestem do konca przekonany i kazde opinie wlasnie uzytkownikow sa dla mnie najcennejsze. Powiedzcie jak oprocz baterii spisuje sie telefonik. Chodzi mi o wyswietlacz (multitouch) aparat, przegladanie stron www, rozmowy i odtwarzacze muzyki i wideo. Kazda opinia bedzie bezcennna. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to ja powiem tak: mialem juz 3 desire:

wersja HD. dramat najwiekszy: duza, wielka cegla, i bateria starczala do 17 stej

zwyczajny desire: bateryjka tez dramat. do wieczora ledwo

no i desire S: swietny szybki, rewelacyjnie lezy w dloni, i bateria przy totalnym katowaniu, wlaczonym wifi, angry birds itd, trzyma mi spokojnie do nocnego ladowania. bardzo fajny przyjemny telefon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie, przy włączonym cały czas wifi, czasem na chwilę GPS, jakieś gry z pół godzinki, spokojnie bateria cały dzień wytrzymuje. Ale np. kilka dni temu, czekając aż moja druga połówka zrobi zakupy, czekałem w knajpce 2h grając w gre 3D internetową poprzez wifi, bateria z prawie full zrobiła się niemal pusta ;) , ale czego tu się spodziewać ;) . Ogólnie użytkowanie imho nie jest uciążliwe, podładujesz telefon jak masz akurat chwilę (muszę wreszcie kupić tą ładowarkę do samochodu) i spokojnie możesz w pełni cieszyć się z e swojego Desire S :) .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sebo5

Przy średnim użytkowaniu wytrzyma 2 dni.

Na początku jest zabawa ale po paru dniach zaczynacie go normalnie używać.

Ja ostatnio z 30minut rozmowy, kilka restartów w celach testowych, gry ok 30min, wifi włączone non-stop, kilka zdjęć , kilka filmików nagranych o spokojnie 24h wytrzymał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi