Skocz do zawartości
Cessna

Jak długo trzyma bateria?

Rekomendowane odpowiedzi

Takie tam niezrozumiałe działanie baterii po 17 miesiącach użytkowania S-ki. tuga5yja.jpg

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

post-114285-14255725351286_thumb.jpg

post-114285-14255725351494_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Desire S mam od roku i uważam ze bateria jest całkiem wytrzymała. Ładuje telefon do pełna co drugą noc, czyli bateria spokojnie wystarcza na dzien+noc+dzień w tym czasie wysyłam ok 10 sms i dzwonie ok 20min do tego automatycznie telefon łączy się przez 3g co godzinie żeby sprawdzić emaile, od czasu do czasu odpalę internet lub grę. Bardzo denerwuje mnie natomiast długi czas ładowania, z ładowarki sieciowej jest to ok 4h z usb wiele dłużej. Domyślam się że ładowanie małym prądem oszczędza baterie ale 4h to totalna porażka, inne tel też tak mają?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój ładuje się około 3:30h, także niewiele mniej (z około 10%)

W porównaniu do mojego Samsunga Galaxy S Advanced jest to przepaść. Ładuje się 2h.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój też podobnie długo się ładuje, ale bateria spokojnie wytrzymuje mi dwa dni... Wcześniej miałem podobne akcje jak kolega wyżej, jedno co pomogło to wyciągnięcie baterii na jakiś czas... Pewnie jakaś apka... Postaram się niebawem zrobić parę zrzutów z historii mojej baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie również ładowanie trwa wieki. Dlatego też stosuje ładowarkę biurkową, a w nocy fon służy mi jako zegarek z pogodynką.

Desire S i Tapacośtam vol. 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SONCU

U mnie ładowanie od 10-100% trwa 8h tragedia wszystkie akcesoria oryginalne, jak sie nim bawie podczas ładowania to trwa to jeszcze dłużej. Ale trzyma normalnie nawet 100h jak mało go używam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

100h ?? To ponad 4 dni :o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SONCU

Bez używania internetu i innych multimediów jeżeli mało dzwonie i kilka sms dziennie to tyle wytrzyma. Norma to 2-3 dni więc bateria ok nie wiem dlaczego tyle się ładuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pawel1

U mnie przy normalnym użytkowaniu, czyli sporo sms, kilka krótkich połączeń dziennie oraz non-stop włączona synchronizacja i transfer wytrzymuje 14-15 godzin. Natomiast z wyłączonym transferem najwięcej udało mi się osiągnąć chyba 2 dni i 12 godzin. Bateria jak na smartfona nie jest zła (ogółem przeciętna), bywają lepsze, lecz trzyma dużo lepiej niż w poprzednim SE Live with Walkman. Co do ładowania to z tego co patrzyłem - trwa około 3h 30 minut, trochę sporo, lecz w niczym to nie przeszkadza, bo i tak podłączam telefon każdej nocy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi