Skocz do zawartości
Cessna

Jak długo trzyma bateria?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja swoją S-ke nie nadwyrężam, a i tak bateria trzyma nie dłużej niż 15h. W przypadku częstego korzystania z internetu, GPS, gier lub nawet w czasie słuchania radia czas się skraca. Fakt, że przyzwyczaiłem się już do ładowania co wieczór, ale dobrze by było gdyby dało się ten czas wydłużyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gibki8

Mój przy normalnym wykorzystywaniu czyli słuchanie muzyki wysyłanie sms-ów pare telefonów granie w jakieś tam gry jak narazie wytrzymuje 2 dni a zostało mi jeszcze ponad 35% baterii ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja swoją S-kę odpinam od kabla ok 10.00 i około 20.00 uruchamia się power saver, który ustawiony mam na 15% baterii. W ciągu tych 10 godzin:

- jasność wyświetlacza na ok 30%

- wifi non stop

- skype czat przez ok 5 godzin

- częste zaglądanie do internetu, korzystanie z aplikacji takich jak słowniki, wiki, IMDB,

- częste uaktualnianie pogody, serwisów informacyjnych

- gry, średnio ok 1 godziny

- rozmowy i smsy

- 2 godziny bardzo intensywnego użytkowania: jasność wyświetlacza max, włączony GPS i dwie aplikacje do monitorowania trasy, tempa itp, słuchanie muzyki z przerwami na rozmowę, korzystanie z map (killer baterii innyi słowy)

Suma sumarum, bateria trzyma mi krótko, ale absolutnie nie jestem tym zaskoczona ani zniechęcona ponieważ eksploatuję telefon bardzo intensywnie ;)

Mam nadzieję że pomogłam :)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś potwierdzi, że przełączenie sieci w tryb 2G zużywa dużo mniej energii ? Korzystam z internetu tylko przez Wifi więc 3G nie jest mi potrzebne, zastanawiam się czy to jest prawda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tenor

Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że różnica jest zauważalna. Pamiętajmy jednak, że przy tak wydajnym i kompleksowym telefonie, jakim niewątpliwie jest "eska", podczas ciągłego używania większości aplikacji (bądź co bądź jest to telefon do Internetu), bateria nie będzie trzymała dłużej niż 2 dni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja bateria przy standardowym używaniu wytrzymuje ok. 13-16h do pojawienia się monitu o oszczędzaniu energii, czyli do 15%.

Mam przy okazji pytanie. Ostatnio podczas trasy włączyłem Yanosika co wiąże się z połączeniem online przez 3G i GPS. Przy ok. 25% baterii podłączyłem tel. do ładowarki samochodowej i ku mojemu zdziwieniu, cały czas poziom naładowania baterii spadał. Co prawda dużo wolniej ale jednak. Pytanie czy Yanosik jest tak prądożerny czy coś nie tak z napięciem w gniazdku zapalniczki? Dodam, że używam oryginalnej ładowarki HTC model CC-C200 ORYGINALNA ŁADOWARKA SAM. HTC CC-C200 HTC DESIRE (1820610526) - Aukcje internetowe Allegro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, ją też często używam yanosika w samochodzie i nigdy nie miałem problemu z ladowaniem. Po podłączeniu ladowarki telefon zaczynał się ladowac i przestawał dopiero po pełnym naladowaniu. I nie rozladowywal się gdy był podłączony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    radam5

Swojego odłączyłem od ładowarki 24.12 ok 10:00 a w obecnej chwili mam 22% baterii. Fakt, że przez całe święta wysłałem raptem kilka mmsów, smsów i nawet jednej rozmowy nie miałem. Nie korzystałem też z wifi. Ogólnie nic nie robiłem przez święta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi przy normalnym użytkowaniu tzn. kilka smsow, parę telefonów i sprawdzenie wiadomości w necie bateria trzyma spokojnie 2 dni.

Jednak teraz jak siedzę na zwolnieniu to telefon jest mocno eksploatowany co automatycznie zmusza mnie do codziennego ładowania.

Ogólnie wydajność baterii oceniam bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na becie ICS wydajność baterii spadła zauważalnie. Ładuję i tak codziennie, tak jak dawniej na MIUI. Ale trochę pogram, trochę internetu, telefon cały czas podpięty do WiFi, trochę smsów i rozmów i zdarza mu się nie wytrzymać do powiedzmy 22. Jest podkręcony do 1.3 GHz. Może wydajność baterii poprawią w kolejnych betach, ale na tym polu MIUI prezentowało się znacznie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi