Skocz do zawartości
Cessna

Jak długo trzyma bateria?

Rekomendowane odpowiedzi

Bojar1

U mnie wygląda to tak:

cały czas wi-fi,

ok. 60 minut coś tam w internecie szperam,

większość synchronizacji włączona,

animowana tapeta,

20 smsów,

30-120 min rozmów,

do tego jakieś zdjęcie zrobię czy mapę włączę na 10 minut.

Bateria trzyma ok. 30 godzin.

To samo + z godzinę jakaś gra trzyma ok. 26 godzin.

Zdarza mi sie wcale nie być w domu i wtedy żadnego internetu, wi-fi, 3G, 2G i czas pracy wydłuża sie do nawet 50-55 godzin.

i tak trzyma ok.30 godzin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Deo

U was tez tak jest ze bateria do 30-60% spadnie w 1h używania a potem trzyma do 40 godzin?

Wysłane z mojego Desire S za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie trzyma najdłużej w przedziale 100-85%. Potem leci na łeb na szyję. Ogólnie bateria trzyma mi w granicach 26-30 h.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bojar1
    U was tez tak jest ze bateria do 30-60% spadnie w 1h używania a potem trzyma do 40 godzin?

Nie, u mnie spada równomiernie do pracy na telefonie. Robie coś wiecej leci szybko, leży sobie spada powoli. Nie mam, że w w godzinę pikuje w dół, a później przez kilka godzin trzyma sie na jednym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Deo
    Nie, u mnie spada równomiernie do pracy na telefonie. Robie coś wiecej leci szybko, leży sobie spada powoli. Nie mam, że w w godzinę pikuje w dół, a później przez kilka godzin trzyma sie na jednym poziomie.

Dzisiaj w 15 minut straciłem z 100% do 90% a teraz mam 76 przed chwilą jak patrzyłem to miałem chyba z 80minut może z 3h temu. I teraz mniej spadło ale jak intensywnie używam to to w 1h potrafi zejść do 30% a później dłuuuugo trzyma to jest trochę dziwne. Nie da się coś z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mnie trzyma najdłużej w przedziale 100-85%. Potem leci na łeb na szyję. Ogólnie bateria trzyma mi w granicach 26-30 h.

U mnie jest identycznie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zauważyłem u siebie ostatnio, że bateria dziwnie straciła na żywotności. błyskawicznie spadają % w przedziale od 100% do 50-60%, później już umiarkowanie ale też podejrzanie szybko. zwróciłem na to uwage gdy zostawiłem wieczorem ok 23 telefon z 40% a z rana zaspałem prawie na egzamin bo telefon się wyładował całkowicie do godziny 7 rano. Wcześniej takie rzeczy nie miały miejsca :mad: Jakieś pomysły?

ps. dodatkowo niby długość ładowania nie ma znaczenia, byle do zielonej lampki. Jednak zauważyłem, że jak zostawie na ładowaniu dłużej np. całą noc to telefon trzyma zdecydowanie dłużej. Ostatnio musiałem szybko ładować na styku do zielonej diody i tak szybko jak się załadowało tak szybko się rozeszło a:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Deo
    Ja zauważyłem u siebie ostatnio, że bateria dziwnie straciła na żywotności. błyskawicznie spadają % w przedziale od 100% do 50-60%, później już umiarkowanie ale też podejrzanie szybko. zwróciłem na to uwage gdy zostawiłem wieczorem ok 23 telefon z 40% a z rana zaspałem prawie na egzamin bo telefon się wyładował całkowicie do godziny 7 rano. Wcześniej takie rzeczy nie miały miejsca Jakieś pomysły?

ps. dodatkowo niby długość ładowania nie ma znaczenia, byle do zielonej lampki. Jednak zauważyłem, że jak zostawie na ładowaniu dłużej np. całą noc to telefon trzyma zdecydowanie dłużej. Ostatnio musiałem szybko ładować na styku do zielonej diody i tak szybko jak się załadowało tak szybko się rozeszło

Już to kilka razy tu pisano i napiszę jeszcze ja.

Wskaźniki baterii nie wskazują poprawnie

I dodam os siebie, że ładować lepiej jest na całą noc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dsz2

u mnie wszytko normalnie działa, wskaznik bateri oraz dodatkowy "battery widget" w postaci klasycznego akumulatorka na zielono, stopniowo pokazuje spadek w całym cyklu , nie ma żadnych gławłtownych skoków , podobnie było w moim pierwszym deire s .

wifi cały czas , troche net , kilka połączeń , i co 2 dni ładowanie .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widziałem gdzieś chyba temat z parametrami jakie macie w programach do testowania baterii, teraz go nie widzę, więc możliwe że mi się gdzieś indziej rzuciło w oczy. A więc możecie się pochwalić tutaj jakie macie osiągi? Chodzi mi raczej o mA (bo to chyba to jest ważne?) w czasie czuwania, to jest chyba najbardziej porównywalny parametr?

W sumie to nie jestem pewny czy dobrze mówię? Jakby to porównać? Osobiście korzystam z battery monitor.

I czy telefon jak się wygasi ekran to po jakimś czasie przechodzi jeszcze w jakiś inny stan głębszego czuwania? Czy to tylko ekran jest wyłączony?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi