Skocz do zawartości
chopa82

Insignia 550i

Rekomendowane odpowiedzi

Marik

To chyba nie wina telefonu, mam dokładnie to samo na I5

Wysłane z mojego INSIGNIA 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tyle osób kupuję ten telefon, własnie go kupiłem-550i i nie widzę jak zainstalować aplikację na kartę pamięci, jest jakiś sposób, np na zainstalowanie world of tanks??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.Nie kupujcie tego badziewa.Serwis nie posiada wyswietlaczy.0k.4 miechy temu pekl mi ekran,zadzwoniłem do serwisu,tak są dostępne ,wymiana 400zł. w zgloszeniu reklamacyjnym potwierdziłem koszt naprawy i wysłalem,no i czekam i czekam,a w statusie naprawy nowy watek,urządzenie oczekuje na czesci zamienne,wiec dzwonie,a babaka mi mowi ze zabrakło i  czekają.W koncu nie uwierzycie,po ok.1.5 mies.leżakowania w serwisie odesłali mi mój pieciomiesieczny tel.bez naprawy,powód,brak części zamiennych w magazynie.Normalna kpina,zadzwoniłem ,a oni na to że mam dzwonić co jakieś 3 tyg.i sie dopytywać,dzwoniłem raz,drugi i ciągle to samo,.Szlag mnie o mało nie trafił,wskoczyłem pare dni temu na Allegro i co widzę,gosciu ma 2 szt.po 300zł plus 10 za wysylke ,zamowiłem ,oznakowanie dokładnie takie samo jak na orginale,wymieniłem i śmiga aż miło ,a serwis dalej oczekuje na dostawę.Decyzja o zakupie należy do Was.Pozdrawiam

Edytowane przez jureklaguna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mApps

Wie ktoś jak to cudo zrootować ? albo chociaż na bazie jakiego chińczyka jest to zbudowane ?

#edycja

iRoot dał rade, ale nie wiem ile syfu dodał przy okazji...

Edytowane przez mApps

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

możesz napisać coś więcej, jak zrootowałeś to możesz instalować aplikację na kartę?

Edytowane przez AALEKSANDRA
    Nie cytujemy posta osoby poprzedzającej naszą wypowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podepnę się może tutaj, czy może ktoś scalił w nim partycje, tak jak to jest poradnik dla I5X lub chociaż zrobił instalowanie aplikacji na karcie pamięci? (Heartstone w pamięci wewnętrznej na podzielonych partycjach boli mocno ;/)

1. A Link2SD próbowałeś?

2. Nie mogę znaleźć na forum wątku o ściąganiu ze sklepu plików .apk i instalacji na karcie pamięci. Daj znaka czy się udało, bo też zastanawiam się nad przesiadką na 550i

Próbowałem, i mi nie działało ;/ Walczę teraz z dowiązaniami symbolicznymi, tylko jest problem, bo karta w FAT, a nie ext3/4 i dowiązania zrobić nie mogę ;/
    Podziel kartę na dwie partycje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ponieważ na allegro można go kupić za 6 stów, to zapytam- ma ktoś Insignię dłużej? jeżeli tak, to jak wrażenia, jak z trwałością?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pobutek

Jak lubisz się //ciach// to kupuj
    .... poszukaj lepiej uzywke note2 z lte a będziesz bardziej zadowolony. Miałem goclevera i nigdy więcej. ...

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez AALEKSANDRA
    Na forum nie używamy wulgaryzmów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

root zrobiłem kingoroot + odblokowanie funkcji programisty w menu ustawien ( klikam 6 x w wersje i pojawia sie menu debugowania)

Edytowane przez jacekweg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi