Skocz do zawartości
lukaszbartosz

Dobry zestaw douszny z mikrofonem i możliwością obsługiwania z poziomu zestawu Walkmana

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, nabyłem M2-kę, niestety ten zestaw słuchawkowy z pudełka nie jest dla mnie.

Potrzebuję zestawu dousznego, ale nie wiem jaki wybrać i gdzie kupić. Na allegro boję się kupować ze względu na podróbki.

Ogólnie interesuje mnie zestaw douszny z mikrofonem do rozmów oraz tak jak w modelu fabrycznym możliwością obsługiwania z poziomu zestawu walkmana.

Edytowane przez Duals

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

http://www.ceneo.pl/20321523

Sam używam,nic lepszego w tej cenie nie znajdziesz,ale polecam przede wszystkim zakup prosto od Noki w kartoniku,nie w blistrze,jakość dźwięku na bardzo przyzwoitym poziomie.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Znamir

Aktualizacja: Można odpuścić wspomniany przeze mnie zestaw. Niestety nie jest prawidłowo obsługiwany przez M2.

Stary post:

Xiaomi Piston 2 (kupiłem na ibuygou.com za niecałe 80zł, na allegro niestety bardzo łatwo o podróbki a oryginały jak już są to w cenie ok. 120-130zł). Na codzień używam z Nexusem 5, ale sprawdzę jeszcze na M2 mojej dziewczyny i zobaczę czy wszystkie funkcje działają. Jeżeli tak to zdecydowanie polecam bo brzmienie mają lepsze niż niejedne słuchawki za kilka stów.

Aktualizacja - szczegóły: Niestety, M2 obsługuje w tym zestawie tylko mikrofon i przyciski do regulacji głośności / poprzedni/następny utwór. Nie działa przycisk odbierania/rozłączania / pauzowania/wznawiania i słuchawki (dźwięk wydobywa się z głośnika telefonu).

Edytowane przez Znamir

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, właśnie przed chwilą, nie wiem dlaczego, przestała grać jedna słuchawka w moich SONY MDR EX10LPB. Jaki inne słuchawki polecacie do naszej M2 ? Moje maksimum to 100zł, preferuję SONY.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oddałem na gwarancje swoje, może wymienią na nowe, jeśli nie to będę kupował inne. Dzieki majes za propozycje. Ktoś jeszcze jakieś proponuje ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bbodex

Jeśli nie zależy Ci na wbudowanym mikrofonie to w tej cenie najlepszym wyjściem tylko i wyłącznie będzie SoundMagic E10. Swojego czasu dużo na temat słuchawek z tego przedziału cenowego czytałem i wszystkie testy, porównania, opinie wygrywały E10ki. Zakupiłem je i nie żałuje ani jednej złotówki. Poczytaj o nich a sam się przekonasz do mojego wyboru :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja kupiłem w media markt była spoko promocja, amg z 180 na 100zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

okazało się że serwis wymienił mi na nowy zestaw. Miałem poprzednio EX10LP a teraz dostałem EX15LP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi