Skocz do zawartości
Sonny

Zdjęcie kontaktu w Call ID

Rekomendowane odpowiedzi

Sonny

Czy wiecie może, czy istnieje możliwość i jeśli tak to w jaki sposób można zwiększyć zdjęcia kontaktów, gdy dzwonimy lub gdy mamy rozmowę przychodzącą?

90% moich kontaktów ma rozmiar zdjęcia gdy do nich dzwonię, albo gdy oni dzwonią do mnie taki jak publikuję niżej. Jednak jest kilka osób, które jakimś cudem mają normalną wielkość. Nie są to zdjęcia ustawione przeze mnie, ale ściągnięte z FB.

Na innych telefonach te zdjęcia były oczywiście większe… Macie może jakieś rozwiązanie ?

pop_ss.jpg

Edytowane przez szelma
    zdjecia,zrzuty ekranów umieszczamy w spoilerze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Alraku

U mnie tak samo zdjęcia pobrane z FB są w całej rozdzielczości i raczej nie da się powiększyć tych które ty ustawiłeś. Ewentualnie spróbuj z takimi rozdzielczościami, aby telefon nie miał problemów z rozciąganiem ich bo to co jest w przykładzie pokazane może być po prosty zbyt małe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kiedy robisz zdjęcie i ustawiasz je na telefonie w kontaktach to jest normalny duży format tak jak to powinno wyglądać, w momencie kiedy np. usuwasz główne konto Google bądź inne na telefonie i ponownie dodajesz je lub inne to przy synchronizacji z serwerem wrzuca własnie takie pomniejszone z mniejsza rozdzielczoscia. Jak to zmienic aby sychronizacja odbywała sie na pelnym formacie foto to nie mam pojecia, ja dzis wlasnie tak zrobilem i po synchronizacji mialem wszystkie takie zdjecia w kontaktach, teraz trzeba ustawiac je ponownie recznie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aby zdjęcia pobierały się w pełnej rozdzielczości musi być aktywna aplikacja "Xperia z Facebookiem"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi