Skocz do zawartości
gandzior27

kolorowe paski na ekranie + dziwna wibracja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem posiadaczem Xperi z3 z t-mobile , Wymieniłem się z gościem za sgs5, Xperia z3 z 13 października 2014 Mówił ze 2 dni używana, stan igła . No niestety w domu się okazało ze ekran robi psikusy i miga kolorowymi paskami w poziomo.. Do tego wibracja wygląda jakby harczała ? bynajmniej nie jest taka jak np w media na wystawie.

Pytanie. : Czy jak oddam do serwisu na gwarancje to mogą mi tego nie uznać albo jakoś się wywinąć ?? Dodam ze stan telefonu jest idealny , 0 wgniecen , 0 rys. normalnie igiełka. a telefon tak świruje..

Edytowane przez Trzeci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to coś podejrzane, szczególnie, że chciał za niego Sgs5 ;s. Wydaje mi się, że łepek mógł próbować odesłać na gwarancje i mu jej nie uznali. Zadzwoń do nich w poniedziałek na infolinie i wypytaj. Jak masz możliwość to wstaw zdjęcie tego co się dzieje z ekranem. Podłącz do kompa napraw go programem Sony PC Companion, może to jakiś błąd w systemie. W starym Sony tipo cos takiego miałem i to pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

http://obrazki.elektroda.net/16_1241470505.jpg zdjęcie poglądowe, nie mogę uchwycić tego efektu na moim fonie za szybko . ale tak jak w linku jest na całym ekranie poziomo, znika i pojawia sie, dodam ze dotyk wszystko działa..

A do wymiany jeszcze musiałem dopłacic 300zł wiec wydawało mi sie ok .. zaraz podłącze do peceta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wygląda jakby w tym miejscu został silnie naciśnięty i ekran zwariował. Zgłoś to jak najszybciej do serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi