Skocz do zawartości
Kapix211

Moto X (2014) vs Nexus 5 vs nexus 6 - Który wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, niedługo przyjdą święta czyli nadejdzie czas kiedy będzie trzeba wymienić już wysłużonego one x ;)

I tu zaczyna się dylemat. Otóż podobają mi się trzy telefony: Nexus 5, Nexus 6 i Moto x + 1 (Droid Turbo odpada).

Na wstępie zaznaczam że zależy mi na szybkości urządzenia i na jego wsparciu, co oczywiście jest w każdym z tych modeli. Moto x ma świetną obudowę z bambusa, nexus 5 jest przystępny cenowo (chociaż do świąt stanieje każdy z modeli) a nexus 6 ma topową specyfikację. Moglibyście napisać mi wady i zalety tych modeli? Który polecacie? Jestem totalnie niezdecydowany :facepalm:.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli wielkość obudowy i ekranu (5.9 cal) to bierz N6, jak nie jesteś napalony na numerki, to Nexus 5 będzie też bardzo dobrym wyborem, a Moto X+1 też świetny byłby wybór ;) BTW Czemu Motka Droid Tubo odpada? niedługo ma być w eu, więc narobi dużo bałaganu (przecie to najlepszy smart pod względem specyfikacji 0.o)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

skąd info że moto droid turbo ma być w Eu? ;p

a ci do tematu to każdy wybór będzie dość dobry,. zależy do ceny i wielkości ekranu jaki chcesz :P

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Piksol

Droid turbo będzie w UE tyle że pod nazwą moto maxx.

....by LG G2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Owszem, uważam że Droid Turbo jest super i wogóle, ale ma jedną i decydującą w moim przypadku. Nie posiada czystego androida. Nie wiem czy nie kupić nexusa 6, bo trochę odpycha mnie 16 gb w Motoroli, ale znowu ta wielkość ekranu i rozdzielczość. Jakby nie mogli zostawić full HD :/

tu macie pulpit Droida:

post-154895-14255756290642_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    drutex

Bierz N6, jeżeli chcesz aby fon był świeży i długo wspierany. N5 jak chcesz zaoszczędzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi