Skocz do zawartości
sakrd

+ [ADDON] DN4 v2 for N7105 LTE v1.1 14 Jan

Rekomendowane odpowiedzi

Używam go od dłuższego czasu i powiem że zauważyłem jeszcze jeden błąd a mianowicie ręczne wpisywanie tekstu rysikiem. Niby da się napisać ale nie zatwierdza tekstu np przy pisaniu smsa. Inna rzeczą jest jeszcze to że telefon wszędzie jest wykrywany jako note 4. Nie przeszkadza to w niczym jak na razie i mam nadzieje że nie bedzie :PP

Dla wahających się przed instalacją dodam że soft działa płynnie, nie gubi zasięgu, wykrywa sieć, dobrze współpracuje z kontem google, kartą pamięci itp.

Pytanie mam natomiast inne bo widziałem że jest już soft dn4v2 naprawiający kilka funkcji nie chodzących lub nie do końca działających. Czy da się go zainstalować jako zwykłe uaktualnienie softu czy trzeba będzie wszystko od nowa ustawiać po instalacji czyli instalować ponownie wszystkie programy logować się do konta google itp? Ktoś już to instalował?

Pytanie numer 2 czy da się powrócić do starej wersji galerii tej z oryginalnego softu note 2 bo jak dla mnie bardziej przypadła ona do gustu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z chęcią bym spróbował ale czy jest możliwość później restore do backup ktorego z robię z wersja DN3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sakrd

Kolejny wkurzajacy bug. Czasem przy odblokowaniu urządzenie przestaje reagować na dotyk. Trzeba dwa razy kliknąć Power - wtedy juz działa. Irytujące jest to ze dotyk czasem przestaje działać gdy ktoś dzwoni i nie można odebrać połączenia zanim nie klikniemy power x2. tez tak macie czy próbować jeszcze raz go zainstalować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też tak miałem a co więcej potrafił robić się cały biały ekran. Prędkość działania super mało bugów ale mnie jakoś denerwują więc powróciłem do DN3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sakrd

do tego nie działa mi gps, tzn czasem pokazuje w jakiej okolicy jestem ale podejrzewam że to tylko na podstawie sieci lub wifi ale dokładności gps to nie przypomina. Poproszę o propozycję lepiej działającego softu na n7105 najlepiej na lolipopie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich,

Od paru dni korzystam z tego romu, wszystko jest ok, działa płynnie, nie zauważyłem nic niepokojącego, bateria trzyma tak jak trzymała wcześniej ( spokojnie wytrzymuje 2 dni). Rysik działa cudownie.

PS na początku podczas połączeń przychodzących wyskakiwał komunikat o zatrzymaniu aplikacji odpowiedzialnej za sterowanie gestami, po ich wyłączeniu wszystko działa idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sakrd

Kolega wgrał już pewnie nową wersję gdzie usunięto następujące bugi:

calls forwarding status is not checked or shown in the status bar when the phone boots up FIXED in v1.1

the signal bar icon in the status bar does not reflect signal strength FIXED in v1.1

gps works but no locking FIXED in v1.1

Wgrywa się najpierw soft w wersji v2

następnie pach v1.1

I to wszystko.

Nie da się zrobić nakładki jak ktoś miał wcześniejszego fixa albo softa v1 z pięcioma aktualizacjami.

Wszystko zostało naprawione oprócz problemy z zawieszaniem się dotyku podczas odblokowania - da się obejść naciskając dwukrotnie power.

Najlepszy soft jaki miałem. Wgrywać, nie zastanawiać się :)

****update

kurza twarz wrrrr..... nie działa ultra power save mode - nie zmienia na odcienie szarości. ktoś potwierdzi ?

Edytowane przez sakrd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    narlop
    Opcje po wyciągniecu rysika możesz wyłączyć żeby się nie pokazywały. Były w Note 3 ale tu są inne. Masz spinacz i smart select. 2 inne opcje. I wcześniej ktoś tu napisał posta o czarnym ekranie podczas instalacji więc odpowiadam że nie instalował według instrukcji i nie miał recovery takie jakie podałem. Gdyż instalacja działa tylko na recovery udostępnionym przez autora Addon'a do DN4

Panowie możecie podać które to recovery bo ling już nie aktualny.Wgrywałem na 2.8.0.0 lecz załącza się tylko nowe logo samsung i nic dalej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    padbaq

siemka chciałbym zainstalować ten rom na moim n7105 lte

pobrałem paczkę z linku: http://www.mediafire.com/download/6iq9lwi0gw1hwew/N4_v2_for_lte(2).zip%22 (wersja :dn4 v2 for Note 2 LTE devices )

i co dalej ??

Mogę prosić o poradnik jak krok po kroku zainstalować rom ? jakie recowery jest wynmagane ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi