Skocz do zawartości
Gość adikhtc

McAfee Mobile Security - parę pytań

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanie odnośnie aplikacji McAfee zainstalowanej fabrycznie w moim G3 z T-Mobile. Po zakupie telefonu i odinstalowaniu zbędnych aplikacji chciałem również odinstalować McAfee z telefonu i zainstalować Eseta. Niestety nie dało się go odinstalować to stwierdziłem, że aktywuję go podając e-mail i tworząc kod pin.

Jakiś czas potem stwierdziłem, że zresetuję telefon do ustawień fabrycznych poprzez menu telefonu. Niestety dane podane w McAfee pozostały dalej wpisane. Chciałbym je zresetować (usunąć tą rejestrację) żeby np. przy sprzedaży telefonu nikt nie miał tam wpisanego mojego maila i kodu pin i nie wiem jak to zrobić ?

Czy jest jakaś możliwość żeby odinstalować mcafee czy tylko rotowanie wchodzi w grę ? żeby dało się go odinstalować ?

Ewentualnie czy da się również usunąć konto na stronie McAfee ? żeby zamknąć całkowicie współpracę ?

Prosiłbym również o opinię na temat McAfee jakieś wady zalety ?

Dziękuję z pomoc z góry!

Pozdrawiam!

Edytowane przez adikhtc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Jak się skutecznie pozbyć McAfee Mobile Security ? G3 z sieci t-mobile. Nie chciałbym również stracić gwarancji.

Ewentualnie czy można również usunąć konto na Mcafee, które trzeba było założyć żeby aktywować aplikacje ?

Pozdrawiam i dziękuję za wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedyna opcja jaka jest mi znana to zrobić roota i zainstalować np. Titanium Backup i stamtąd usunąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest jakaś aplikacja do pobrania (ze sklepu play) żeby swobodnie zakładać i zdejmować roota, którą polecacie ? nie chcę zbyt ingerować w telefon ze względów gwarancyjnych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszelkie opisy rootowania jak i pełnego unroot'a znajdziesz na forum w tym dziale:

ROM-y & Modyfikacje

Dalsza dyskusja o sposobach rootowania jak i jego usunięcia wyląduje w koszu. Proszę trzymać się tematu i nie robić zbędnego OT.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Posiadam G3 z T-Mobile z oryginalnym softem od operatora bez rota itd. nic nie grzebane.

Chciałbym się raz na zawsze pozbyć McAfee gdyż nie da się go normalnie odinstalować. Czy jest jakiś sposób bez rota żeby to usunąć raz na zawsze ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jarek59

Możesz jednak go nie uruchamiać i schować ikonę tak aby Cię nie irytowała. McAfee nie uruchomiony (czytaj nie zarejestrowany) jest nieaktywny. Inaczej, jak wyżej: root

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć wszystkim, jak zwykle nie będę widział gdzie dać info dotyczące mojego pytania więc tutaj napisze lub ktoś mnie przeniesie. Mianowicie chodzi o McAfee jak to ODINSTALOWAĆ? Bo w menu kilkając Edytuj/Odinstaluj aplikacje NIE DA SIĘ. Tak samo czy da radę odinstalować CHROME ?

Dzięki z góru za pomoc. Pozdrawiam.

[Dodano: 10 marzec 2015 - 13:36]

Mam G3 od tygodnia i jest świetny. Przerzuciłem się z LG G Flexa na G3 i mam tylko jeden "zong" - bateria. W Flexie 2 dni normalnego korzystania (mówię o internecie parę godzin dziennie, graniu w gierki itp.), zaś G3 przy takim użytkowaniu 0,5 dnia. No i lubi się ściąć czasami. 

+Bateria

+Aparat

+Multimedia

+wygląd

+ekran

-Bateria.

Poszukuję jakiejś powiększonej baterii lub etui z baterią (takie bajery są np. do s3) i nie mogę nic znaleźć a szkoda bo fajnie się z telefonu korzysta tylko ten akumulatorek... (akumulatorem bym go nie nazwał xD).

Nie wiem na ile w tym prawdy ale znalazłem coś takiego, filmik:

Nazwa: ZeroLemon LG G3 9000mAh

Edytowane przez Szynku
    Dodano spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DoNaTeLo

Up @@benz63amg

Root + titanum backup. Bez roota możesz sobie ukryć :)
    A co do filmiku nie wiem jak można z tak ładnego i ciękiego telefonu robić taką cegłe tylko dla 6000 chińskich Mah   :crybaby:

No chyba że ubieramy w to telefon np. na wycieczki to wtedy jeszcze mogę zrozumieć ...

Edytowane przez ArEk335
    Nie cytujemy całego poprzedzającego posta,tylko piszemy @up

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi