Skocz do zawartości
Contritio

Tethering WiFi / USB kompletnie nie działa na rootcie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Ostatnio na swoim starym dobrym SL zaintalowałem Androida 4.1.1, telefon niestety widać został olany przez Samsunga i był w wersji max 2.2.1 co skutkowało tym że wielu urzytkowników jak i również ja, zmuszonych było do wgrania czegoś lepszego. Zatem znalazłem w internecie poradnik jak to uczynić tak też obecnie posiadam wersje 4.1.1. Niestety momentami ma krzaki sam system, co mnie nie dziwi. Niestety jednak upierdliwym elementem jest fakt, że nie działa tethering, który jest mi bardzo ważny. Czy ktoś mógłby mi zatem pomóc w odbugowaniu tego problemu? Ewentualnie przekierował mnie do wgrania innego sprawniejszego systemu?

Pilnie potrzebuje, drodzy userzy, pomózcie :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W opisie romu sprawdzałes czy tethering nie jest jedną z niedziałających rzeczy? Bo jeśli tak to nic nie pomożemy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgrałem system ze znalezionego tutoriala, niestety nie mogę załączyć linka, nazwa jednak tego systemu jaki zauważyłem to: ROM ParanoidAndroid 1.992 (Android Jelly Bean 4.1.2). Nie ma nigdzie informacji o tym, co działa a co nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znalazłem kilka osób osób którym nie działa tethering na tym romie. Walnij full wipe I wrzuć coś innego może z cm 11

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

cm11? Mógłbyś mi nieco szczególniej ukazać ?

Szczerze nie zależy mi bym posiadał jakiś super hiper android w wersji 4.4, ważne aby w większości na nim działało wiele rzeczy jak i również ten tethering.

Edytowane przez Contritio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy mógłbyś mi wskazać skąd mogę pobrać i jak mniej więcej wgrać ten system?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Szymon035

Może mały offtop ale na ten model był oficjalny 2.3.6 Value Pack. Sam taki miałem i jest dalej do pobrania na oficjalnej stronie samsunga

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a mógłbyś mi wskazać skąd mogę pobrać ten oficjalny soft? Byłbym bardzo wdzieczny. Generalnie jak widzę to 2.3.6 był oryginalnym softem, kwestia go teraz tylko pobrać i wklepać przez odina.

PS: jestem już nieco zdesperowany bowiem od 3 dni szukam czegoś stabilnego i poniekąd są linki wygaśnięte skąd nie mogę dokończyc instalacji lub system się krzaczy.

Edytowane przez Contritio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi