Skocz do zawartości
patrykszproch

Telefon po naprawie gwarancyjnej dalej ma te samą usterkę,na ekranie wszystko samo się załącza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem, otóż mam telefon na gwarancji (xperie j) i mi sie zepsuła,wszystko na ekranie samo mi sie załącza,ale ja nie o tym. Oddalem ta xperie do naprawy do salonu plus, i czekalem na nią 3 tygodnie... Po 3 tygodniach odebrałem ja i zalaczylem... Odblokowuje telefon i dalej problem jest ten sam... Co mam teraz zrobić skoro nawet oni tego nie naprawili?

Edytowane przez szelma
    Zmiana nazwy tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyślij jeszcze raz. Jeśli nie naprawia możesz domagać się wymiany urządzenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też mam identyczny problem ale z drugim telefonem LG. Również wrócił i nic z tym nie zrobili. Arsen a na jakiej podstawie możesz się domagać wymiany, skoro oni twierdzą że tel jest sprawny? Ja nie będę się bawił w kolejne wysyłanie, poświęcę się i pojadę osobiście do serwisu. Podobno serwis polega na tym, iż podłączają tel do kompa, zapuszczają program diagnostyczny i jak wypluje 0 błędów to odsyłają. Nie ma sensu zatem znowu wysyłać bo będzie to samo:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi