Skocz do zawartości
DeathMagnetic

[ROZWIĄZANY] [LG G3 S D722] - Niedziałająca dioda LED w tym telefonie to standard?

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam oddzielny wątek odnośnie diody LED w tym telefonie.

Mile widziane zgłoszenia od ludzi którym dioda działa lub nie skąd maja telefon, jaka wersja softu i jaki kolor.

Oczywiście dział LG pozostaje głuchy i na wypracowanie odnośnie skali problemu wraz z linkami do naszego topiku oraz z jednej z niemieckich stron gdzie problem również jest. Dostałem standardową formułkę, że mogą wysłać mi kuriera który zabierze telefon do serwisu.

Piszcie! Skoro telefon ma to na wyposażeniu to powinno to działać!

hiroaq napisał:
    Witajcie !!!!

Właśnie dziś odebrałem telefon z serwisu w związku z nie działającą diodą LED.

Przedstawię Wam chyba najgorszy scenariusz. Zmiana softu, numeru kompilacji chyba nie załatwi sprawy.

Wymienili mi płytę główną i przy okazji głośnik ( nie wiem po co).

A numer kompilacji mam KOT49I.A1404881722 a wersję oprogramowania V10b-EUR-XX czyli nic się nie zmieniło.

JEDNYM SŁOWEM TO NIE SOFT A WADLIWE PŁYTY GŁÓWNE !!!!

KOLOR DIODY W TELEFONIE TO TYLKO CZERWONY

Moderatorze itp. czy można podkleić ten post jako ROZWIĄZANY by rozwiać wszelkie wątpliwości co do tej nieszczęsnej diody ??

Mamy chyba rozwiazanie problemu, szkoda, że najgorszy mozliwy scenariusz...

Edytowane przez Daniel.
    Doprecyzowanie nazwy tematu.
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, telefon wziąłem żonie na przeniesienie numeru w play,soft V10a. Kolor gold, dioda działa, ale tylko na czerwono, nie wiem czy tak ma być? Sygnalizuje ładowanie nieodebrane połączenie, sms.

W instrukcji jest napisane:

"Dioda powiadomień LED – dotknij opcji, aby ją włączyć lub wyłączyć. Włączenie tej opcji aktywuje diodę LED w

wybranym przez użytkownika kolorze dla wybranych powiadomień",

a u mnie świeci tylko na czerowo.

Edytowane przez bartoszkuzma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hiroaq

Dioda w moim egzemplarzu tez nie swieci.

Soft mam V10b-EUR-XX

Wersja kompilacji to KOT49I.A1404881722

Telefon zostal zakupiony w Media Markt

Kolor telefonu CZARNY

Telefon został oddany do serwisu LG w Warszawie 30.10.2014. Na miejscu dowiedziałem się, że jestem pierwszym klientem co przyniósł im ten telefon.

Jeśli zmiana kompilacji softu na inny nie pomoże to powiedziano mi, że płyta główna będzie do wymiany.

Po zainstalowaniu Light Flow dioda takze nie dziala.

Mam przy sobie telefon z Play i soft V10a-260-06 i tam dioda działa. Kolor Biały

A teraz parę info na temat diody LED.

Telefon wystawowy, testowy w Media Markcie w kolorze CZARNYM- dioda LED nie działa (ta sama wersja oprogramowania co u mnie ).

Poprosiłem obsługę by otworzyła nówkę egzemplarz także w ciemnym kolorze- dioda LED nie działa.

Poprosiłem obsługę by otworzyła nówkę egzemplarz w kolorze białym- dioda LED działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    demis

Telefon z dystrybucji ORANGE. Dioda oczywiście nie działa.

Soft w wersji V10c-260-03

kompilacja KOT49l.A1405316235

- titanium (czarny)

Dwa razy pisałem do LG - oczywiście standardowa odpowiedź o przesłanie im telefonu.

Czekam co zrobią @hiroaq'owi z telefonem. Jak będzie to sprzętowe uszkodzenie to im wyśle, jak programowe to chyba poczekam aż się softy pojawią i sam sobie "naprawie".:hurra:

Edytowane przez demis
    dopisany nr kompilacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moj tez jak juz wspominałem z dystrybucji Orange. Odstąpiłem od pierwszej umowy z powodu niezgodności towaru z umową, oprocz niedziałajacej diody mialem tez plamy na wyświetlaczu. Dostałem drugi egzemplarz i dioda nie działa. Przewertowałem forum zarówno niemieckie jak i bodaj hiszpańskie gdzie tez jest temat poruszany i na dzien dzisiejszy nie ma jednoznacznej odpowiedzi na temat czy jest to problem softu czy plyty glownej, nie mniej jednak natrafiłem gdzies na stanowisko LG niby w sprawie diody, że pierwsze partie miały wady. Jesli sie okaże że jest to kwestia softu no to problem z głowy, gdy wyjdą softy, bo na dzien dzisiejszy soft znalazlem ale do wersji D722-V.

Sam w Saturnie bawiłem sie słuchawka białą i dioda działała, kilka dni temu w Media Markt słuchawka w kolorze Titanium z softem V10B-EUR-XX i dioda nie działała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lutek26

Wydaje mi się ze wszystkie modele brandowane przez play mają działającą diode Led

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedna rzecz mnie zastanawia. Strony typu Gaodi czy LGBBS maja softy Europejskie jak i rowniez brandowane np z Play. Kosztuje to niestety wiec srednio mi sie usmiecha placic za link.

Nie wiem jak regulamin forum to reguluje, ale wole nie sprawdzać. Gdyby ktoś był na tyle dobry, i podesłał na PW swoj IMEI z telefonu z dzialajaca dioda, to moze udałoby sie z serwerów powyciągać softy, bo gdy wpisze np swoj imei w baze to wyskakuje model, wersja softu, ale bez jakiegokolwiek linku do downloadu, po wpisaniu niemieckiego D722-V otrzymałem link do wersji v10b-EUR-XX aczkolwiek wolałbym nie pakowac softu z innej wersji słuchawki.

Zalezaloby mi najbardziej na IMEI wlasnie z Play, skoro kolega mówi, że prawdopodobnie wszystkie modele maja sprawna diodę.

Dodatkowo będe w pierwszym poscie robić listę osób, ktorym dioda dziala lub nie, wraz z kolorem telefonu i wersją softu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam telefon z Play kolor tytanium dioda działa ale tylko kolor czerwony wersja opr. V10a-260-06

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolor: Titan

Sieć: Orange

Soft: V10C

Z tego co widzę w wątku o D722 to w 10A działa dioda i w niektórych 10B również. Nigdzie na razie nie spotkałem się z informacją by działało z wersja 10C

Edytowane przez alus992

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    demis

@alus992

Ale rozumie ze Ci nie dziala dioda?

Ustukane przez LG G3s

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi