Skocz do zawartości
sp4ubw

Oficjalne Froyo dla Polski - 3.4.2_179

Rekomendowane odpowiedzi

crs

ja po aktualizacji nie mogę zmienić operatora :/ mam w PLAY i chciałem zmienić na PLUS ( te same nadajniki ) i wyskakuje że połączenie niedostępne ?

nie mogę też ustawić/skopiować kontaktów z karty SIM. na 2.51 mogłem :/

usunęło roota i jest polskie swype

ps. nie mam kontaktów pod niebieskim klawiszem ale pod zielonym są ? hmm

czy ktoś już rootował go po aktualizacji ? proszę o relację :)

Edytowane przez crs

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tom29

Krolik222

mając twego SBF 3.4.2_179 mogę spokojnie aktualizować na Nordic JRDNEM_U3_3.4.2_177-005 przez RDSa ? Działają raporty sms i Czy można słuchać radia przez głośnik telefonu ? Bo wcześniej ta funkcja nie działała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczesniej usunalem roota. Po update wrzucilem go od nowa. Dziala flash 10 (np: wrzuta), usunelo kontakty, pare nowych aplikacji w menu, nowe ikonki, czcionki i zegar, na starcie wiecej zajetego ramu. Stare aplikacje zostaly, przywrocily sie emotki w smsach ktore mialem wylaczone. Chodzi wyraznie szybciej, menu nie haczy... wreszcie sa raporty sms

Edytowane przez quattroxx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    previl

Właśnie zaktualizowałem Defy - po aktualizacji nie miałem praktycznie żadnych kontaktów w książce - część poszła się paść bo backup zrobiłem już jakiś czas temu - mój błąd. Ponadto u mnie nie działa Autofocus w aparacie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tom29

Link znalazlem na forum xda, sam dopiero co zainstalowalem tez wlasnie na wersje Nordic. Jak narazie dziala ok. Co do tych funkcji o ktore pytasz nie zdazylem ich jeszcze przetestowac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tom29

Krolik 222@

Dziekowa...jakbyś mógł zobacz, o to co pytlem czy działają te opcje

Sent from my MB525 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właściwie to po aktualizacji nic się nie zmieniło. Jak dla mnie to telefon praktycznie chodzi tak samo - dalej ma leciutkie przycięcia. Flash w przeglądarce tylko spowalnia przeglądanie neta. Galeria jak dla mnie to średnia jest. Ta w 2.1 mi odpowiadała no ale do tej też się idzie przyzwyczaić. Programy i kontakty zostały po aktualizacji ale z tego co mogli naprawić to:

-dalej nie ma synchronizacji z facebookiem

-dalej zdjęcia osób które dzwonią są w bardzo niskiej jakości

Sam chyba zmienię na CM7 - 2 razy bardziej wydajny jest od froyo a nie jak froyo miało być 4 razy szybsze a jest o 1/4 szybsze. Do tego działa synchronizacja, za niedługo ma być 720p.... tym bardziej że jest już pierwsza nie beta CM7.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze jedno.. kontakty zaimportowane w motohelp nie chca sie spowrotem wrzucic na telefon.. wyskakuje info ze plik jest niekompatybilny. Trzeba z marketu zassac sobie import contacts i kontakty nim przywrocic. Poszlo bez problemu... aczkolwiek 300 kontaktow wrzucalo sie ladnych pare min.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi