Skocz do zawartości
sp4ubw

Oficjalne Froyo dla Polski - 3.4.2_179

Rekomendowane odpowiedzi

To jest wersja brandowana?

T-mobile i inne polskie sieci mają wersję brandowaną czy 'motorolową'?

Sa trzy wersje dla polski, orange, t-mobile i retail.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Niecierpliwiac sie juz, wrzucalem 3.4.2.177-05, teraz mamy polskie 3.4.2.179, ale widze ze pokazal sie rowniez 3.4.2-177-3 DACH Blur, a blura mi brakuje :) No i nie wiem co wrzucic/co moge wrzucic.

Casi zrob wipe i clear cache.za jednym razem mialem tak, ze market nie chcial sie updejtowac po wczesniejszym wipie(mimo,ze nie wgrywalem zadnego roma, a tylko robilem wipe.)

Możesz wrzucić co chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już po aktualizacji:)

Dodano oddzielną regulację głośności Dzwonek/Multimedia/Alarm

Dodano raporty doręczeń sms

Nie działa autofocus i flash Aby zadziałał trzeba zrobić tak: "wejść w ustawienia > aplikacje > zarzadzaj aplikacjami > uruchomione > aparat (jak nie ma to trzeba wejsc wczesniej w aparat) > wyczyść dane"

Zaczerpnięte z innego forum u mnie zadziałało.

Jak na tyle oczekiwania to nie ma rewolucji.

Edytowane przez gadziorexe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sa trzy wersje dla polski, orange, t-mobile i retail.

Ale ten soft do którego podano linka to jaka wersja?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do użytkowników którzy zgłaszają problemy z aparatem . Też się wkurzyłem gdy zniknęły mi programy a zostały tylko tryby do niczego niepotrzebne większości a jeszcze bardziej zdenerwowałem się jak aparat nie robił zdjęć tylko czarne kartki. U mnie zadziałało - Ustawienia -Aplikacje-Aparat-Wyczyść dane . Po tym zabiegu wszystko wróciło Programy i aparat odzyskał użyteczność, tzn robi zdjęcia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam taką prośbę czy ktoś krok po kroku mógłby wytłumaczyć jak zaktualizować Defy do tego nowego softu?

Jestem zielony przy tym, ale żeby nie było że nie próbowałem:

Przeczytałem cały ten temat. Ściągnąłem motorolla updatera z linków pierwszego posta. Uruchamiam ten program pokazuje mi żeby podłączyć telefon przez USB i tak też robię. Po pewnym czasie ok 3min z lewej strony identyfikuje mi tylko mój numer IMEI.

Numer modelu i operatora pokazuje: N/A

oraz pokazuje komentarz: Program Motorola Software Update nie może nawiązać połączenia z serwerem i dokończyć aktualizacji oprogramowania. Może to wynikać z prac konserwacyjnych na serwerze lub konfiguracji sieci.

A telefon jakby się uruchamia ponownie...

Proszę o pomoc. (mój operator PLAY):facepalm1:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1.sposób mozesz wykonac aktualizacje za pomoca MSU "motorolla software updater " podłanczasz tel do kabla odpalasz MSU i postepujesz zgodnie z instrukcja.

2. Sciagasz plik z romem xxxx.sbf sciagasz i instalujesz program RSD Lite podłanczasz tel czekasz az go wykryje wybierasz plik z rom dajesz start i po problemie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    andik

Czym rootujecie nowy system?

z4root u mnie nie zadziałał za pierwszym razem i nie dał się ponownie uruchomić, aż do restartu. Teraz z kolei mieli już z 5 minut i nic. Cały czas napisane jest "Running exploit in order to obrain root access". Kółeczko postępu się kręci i nic więcej...

Plik ściągnięty przed paroma chwilami z XDA z tego tematu [APP] z4root - xda-developers

---------- Post dołączono o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

oraz pokazuje komentarz: Program Motorola Software Update nie może nawiązać połączenia z serwerem i dokończyć aktualizacji oprogramowania. Może to wynikać z prac konserwacyjnych na serwerze lub konfiguracji sieci.

Może jakiś firewall albo antywirus?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tureq

Ja uzylem SuperOneClick z tego linku http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=620442&d=1307643834

wszystko gladko poszlo i mam roota :)

---------- Post dołączono o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Ja uzylem SuperOneClick z tego linku http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=620442&d=1307643834

wszystko gladko poszlo i mam roota :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi