Skocz do zawartości
sp4ubw

Oficjalne Froyo dla Polski - 3.4.2_179

Rekomendowane odpowiedzi

ale pomyłka ten soft... auto focus nie działa w aparacie, albo nie potrafie znalezc opcji. W jaki sposob moge zrobic zdjecia w makro? Czy Wam tez chodzi tak wolno przeglądarka? W wersji 2.1 onet przewijał sie z praktycznie zerowym opóźnieniem (przy maksymalnym oddaleniu), a teraz sie zacina...

Też tak macie? czy raczej u mnie coś nie tak? Jak tak ma byc, to dla mnie jest to jedna wielka pomyłka z brakiem możliwości powrotu do 2.1. Jak to wygląda w CM7? Aparat i przeglądarka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tureq

FroYo jest strasznie zasobozerne, wczesniej mialem Magica i zaden FroYo nie dzialal odpowiednio na tamtym telefonie, co innego Ginger ktory jest o wiele bardziej dopracowany dlatego moim zdaniem chyba bardziej oplaca sie przejsc na Gingera

PS. po aktualizacji automatyczna jasnosc jest tragiczna czy mozna cos na to poradzic zeby ekran nie byl taki ciemny ?

Edytowane przez sp4ubw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

niepoprawny przeczytaj chociaż ten wątek tam wyjaśniłem jak znaleźć opcje aparatu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślałem, że to dla ludzi, którym w ogole nie chodzi aparat. Mój błąd, aparat chodzi teraz ok. Jeszcze tylko przeglądarka, ale to chyba spróbuje CM7 zainstalowac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstalowane, już miałem jedną zwieszkę + restart (do tego podczas... przechodzenia z ekranu na ekran w domyślnym launcherze Motoroli)... Na 177-nordic nigdy czegoś takiego nie miałem, na 2.1 również.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    1.sposób mozesz wykonac aktualizacje za pomoca MSU "motorolla software updater " podłanczasz tel do kabla odpalasz MSU i postepujesz zgodnie z instrukcja.

Ten problem właśnie przez MSU miałem. Spróbuję ten drugi sposób co podałeś. Dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    andik

Jak jest u Was z Marketem. Mam w tej chwili 2.12 i nie mogę zaktualizować - usunąłem wszystkie dane marketu za pomocą menedżera aplikacji, ale to nie pomogło.

Wipe i wipe cache (wskazówka z innego posta) to pamiętam, że było w custom recovery, a jak zrobić to w tym stockowym romie?

/// Dpbra przepraszam najmocniej

Jednak usunięcie danych aplikacji za pomocą USTAWIENIA->APLIKACJE->ZARZĄDZAJ APLIKACJAMI - tutaj filtrowanie ustawiamy na WSZYSTKIE i szukamy Usługi Market. Usuń dane aplikacji i po sprawie.

Potem trzeba włączyć market z podłączoną siecią i poczekać parę chwil.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wawroo

czy tez macie efekt animacji typu przenikanie po nacisnieciu klawisza domowego (ten srodkowy z kółeczkiem), ja mam w czasie tego wrazenie malej plynnosci i wolalbym to wylaczyc, a nie wiem jak i czy w ogole sie da. w kazdym razie po przelaczeniu w ustawienia-wyswietlacz-animacje w tryb "brak animacji" inne efekty znikaja ale akurat ten zostaje. i o to mam najwiekszy zal do motoroli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie w kwestii zainstalowanych aplikacji/widgetów itp. Niektórzy pisali, że aplikacje po upie działają dalej - to nie jest tak, że po upie telefon jest w ustawieniach fabrycznych i trzeba wszystko instalować od zera? Albo że należy od razu po zrobić wipe żeby uniknąc problemów.

Mam standardowy 2.1 bez żadnych modyfikacji ani roota. Tel z Orange, ale soft wygląda jak niebrandowany (zdaje się że taki dawało Orange). Czy po "zwykłym" upgradzie przez MSU będę miał brandowany orange? Czy ktoś na Orangowym telefonie próbował?

PZdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mam pytanie w kwestii zainstalowanych aplikacji/widgetów itp. Niektórzy pisali, że aplikacje po upie działają dalej - to nie jest tak, że po upie telefon jest w ustawieniach fabrycznych i trzeba wszystko instalować od zera? Albo że należy od razu po zrobić wipe żeby uniknąc problemów.

Mam standardowy 2.1 bez żadnych modyfikacji ani roota. Tel z Orange, ale soft wygląda jak niebrandowany (zdaje się że taki dawało Orange). Czy po "zwykłym" upgradzie przez MSU będę miał brandowany orange? Czy ktoś na Orangowym telefonie próbował?

PZdr

Zaaktualizowałem do Froyo i nie widzę jakichś rzeczy od Orange. Oprócz tych aplikacji, co się pojawiły w postach wcześniej, nic nowego nie zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi