Skocz do zawartości
sp4ubw

Oficjalne Froyo dla Polski - 3.4.2_179

Rekomendowane odpowiedzi

czy tez macie efekt animacji typu przenikanie po nacisnieciu klawisza domowego (ten srodkowy z kółeczkiem), ja mam w czasie tego wrazenie malej plynnosci i wolalbym to wylaczyc, a nie wiem jak i czy w ogole sie da. w kazdym razie po przelaczeniu w ustawienia-wyswietlacz-animacje w tryb "brak animacji" inne efekty znikaja ale akurat ten zostaje. i o to mam najwiekszy zal do motoroli.

Tak samo mam. Strasznie mnie to irytowało więc zamieniłem launchera motoroli na ADW, którego Drawer jest w zasadzie identyczny.

Pytanie ode mnie: Czy u was również nie działa opcja automatycznej blokady telefonu po włożeniu do kieszeni? Rozumiem, że to bazuje na czujniku zbliżeniowym ale nie dzieje się kompletnie nic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tomq

Pytanie ode mnie: Czy u was również nie działa opcja automatycznej blokady telefonu po włożeniu do kieszeni? Rozumiem, że to bazuje na czujniku zbliżeniowym ale nie dzieje się kompletnie nic.

Zaznaczyłem ptaszka, wsadziłem do kieszeni, wyciągnąłem a telefon nie zablokował się. Sprawdziłem tylko raz, więcej się tym nie bawiłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tureq

u mnie dziala, ale zauwazylem ze telefon nie wykorzystuje sam czujnik swiatla ale rowniez polozenia tzn. telefon musi byc do gory nogami i miec zakryty czujnik swiatla

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zaaktualizowałem do Froyo i nie widzę jakichś rzeczy od Orange. Oprócz tych aplikacji, co się pojawiły w postach wcześniej, nic nowego nie zauważyłem.

Dzięki. A jak z aplikacjami? Faktycznie zostają tak jak były czy się robi pełny wipe?

PZDr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    groh

Wifi - jak by ktoś miał problemy (wiesza się przy dużych plikach) pomaga usunięcie wszystkich zapamiętanych sieci.

Ps. Opera wiesza mi wifi. Nawet jak używam stokowej przeglądarki

Po deinstalacji wszystko jest ok, a szkoda bo lubię operę

Edytowane przez groh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dzięki. A jak z aplikacjami? Faktycznie zostają tak jak były czy się robi pełny wipe?

PZDr

U mnie zostało dosłownie wszystko, od aplikacji, poprzez widżety, na kontaktach kończąc. Może to wynikać z tego, że moja wersja systemu to retail. Chyba, że się mylę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak kwestia baterii ? Czy jest jakaś różnica ? Ja teraz jestem na 2.1 i jak dla mnie jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    neo292

Witam u mie bateria po aktualizacji z 100% do 30% w 15h zjechała. hmm. chyba te froyo żre do przesady. Jeżeli chodzi o sam soft to wszysto płynniej działa, lepiej wykrywa wi-fi, ogólnie bdb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    groh

Oczywiście nie bawiłeś się telefonem przez ostatnie godziny ;P.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam u mie bateria po aktualizacji z 100% do 30% w 15h zjechała. hmm. chyba te froyo żre do przesady. Jeżeli chodzi o sam soft to wszysto płynniej działa, lepiej wykrywa wi-fi, ogólnie bdb

Z tym Wi-Fi się zgodzę, znacznie lepiej współpracuje z liveboxem. Co do zużycia baterii, to może faktycznie trochę więcej pożera, ale to zależy od tego, ile aplikacji masz włączonych w tle i ile z niego korzystałeś. Nie popadajmy w skrajności :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi