Skocz do zawartości
sp4ubw

Oficjalne Froyo dla Polski - 3.4.2_179

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie też wszystko zostało po aktualizacji. Mam retail

Sent from my MB525 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tureq

Jakby ktos mial problemy z marketem w ktorym nie widac zainstalowanych aplikacji to nalezy wyczyscic dane aplikacji android market a po tym zalogowac sie do gtalk i wszystko bedzie dzialac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    luisam

Ta aktualizacja to porażka. Telefon jest jakiś zamulony, wszystko uruchamia się dłużej niż na 2.1. W luncher pro pojawily sie opoznienia. Ogólnie wydajność leży, co do innych was to jeszcze nie znalazłem bo odechciało mi sie korzystać z telefonu.

Wysłano z MB525 z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Guciu

A u mnie wszystko OK. Zainstalowałem na wersję 3.4.2_155-Stock.CEE_DEBLUR.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hatan

Moim zdaniem jest tak samo, może jeszcze nie zauważyłem większych zmian. Bateria schodzi tak samo.

Plus za task managera, gdzie można sobie wybrać procesy, które system będzie ubijał :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Remko

Czy ten rom ma BLUR ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sp4ubw

KIlka uwag po wrzuceniu oficjalnego Froyo:

1. ROM jak najbardziej godny polecenia, nie sugerujcie się uwagami ludzi, którzy piszą, ze wolniejszy niż 2.1 :) Totalna bzdura. ROM jest identyczny pod względem szybkości jak wcześniejsze wycieki Froyo. W zasadzie różni się tylko tłumaczeniami w kilku miejscach. W Q uzyskuje 1600pkt. Przy zegarze 1200MHz.

2. Wszystko dziala płynnie - oryginalny launcher motoroli nigdy taki nie był i nie będzie - wystarczy go zmienić na Launcher pro lub ADW Launcher.

3. Nagrywanie filmów i zdjęcia - wszystko działa. Zoom, lampa. Po dograniu fixa na 720p, działa też poprawnie nagrywanie filmów w większej rozdzielczości. Nie ma zacięć nawet przy bitrate 10Mbitów (osobiście używam 3Mbitów).

4. ROM jest ładnie rootowalny przy pomocy superoneclick i gingerbread_root. Polecam drugi sposób, gdyż jest to zwykła apk i można to zrobić z poziomu telefonu.

5. SecondInit działa wyśmienicie razem z recovery - też do zainstalowania jako apk. Ja z przyzwyczajnie używam jeszcze starej wersji (gdybym chciał nagle zmienić na CMa).

6. W samym ROMie wystepuje na początku stary market, wiec przy uruchomieniu pierwszym moze się wyłączyć. Ponowne włączenie da nam juz nowy wygląd marketu.

7. Bezproblemowo działają aplikacje korzystające z kamery (camscanner, camera360, lgcamera, vignette i inne).

8. GPS również działa prawidłowo i aplikacje takie jak Sygic GPS navigator nie moją z nim problemu - testowałem na Sygic 11.0.1.

9. Akumulator - ładowanie działa przy wyłączonym telefonie i potem pobór prądu jest umiarkowany - taki jak był we Froyo wcześniej. Po przejściu z CMa 7 wydaje mi się, ze bateria w ogóle nie jest eksploatowana ;p

Podsumowując: polecam, mam dylemat z powrotem do CM7 :) Froyo jest jednak lepsze.

EDIT: zaktualizowałem pierwszy post o link do SBFa, za kilka minut pojawi się tam też bezpośredni link do spakowanego SBF (200MB)

Edytowane przez sp4ubw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tom29

[email protected]

Może Ty mi powiesz czy można się przełączyć na Głośnik słuchając radia, bo w wcześniejszych wersjach nie działał. I czy zaczęły działać raporty sms-ów ?

Edytowane przez tom29

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sp4ubw

tom29, oczywiście, że mozna, pod warunkiem, ze wgrasz inną aplikację radia :) Raporty SMSów - jak ktoś tu już wcześniej pisał - działają.

Zaraz dodam aplikację radia do pierwszego posta. ROM spakowany juz jest i link dodałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tom29

[email protected]

Dzięki Ci Bracie !

w końcu ktoś czyta i odpisuje :)

Wszystko juz dodane. Zapraszam do pierwszego posta. SP4UBW

Edytowane przez sp4ubw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi