Skocz do zawartości
devil304

Gothic AE profesjonalny port pierwszej części kultowego RPG'a na androida.

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszeliście o takim projekcie jak gothic na androida? Przeczytałem o tym na FB ma to być port Gothica I tworzony pod nazwą Gothic Android Edition. Podobno cały projekt odbywa się w lekkim porozumieniu z PB (piranha bytes). Coś tam już zrobili i apkę informacyjną wydali.

Jak myślicie uda im się?

Projekt: https://www.facebook.com/GothicAndroidEdition

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piranha Bytes stracili prawo do marki gothic więc nie mają jak się dogadywać z twórcami owego portu. Doh. Ale z chęcią zagram na tablecie jeśli gra będzie w miarę stabilna :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oświecę wszystkich. Jak wiadomo prawa do Gothica posiada JoWood ale rzecz w tym iż JoWood zbankrutował! Prawa do Gothica wróciły do PB. A do tego wszystko to odbyło się 3 lata temu (2011) w kwietniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Aleyou

mhm, tak na szybko przeglądając ich profil na FB to jedyne co widziałem to "changelogi" z apki którą robią(apki informacyjnej) która będzie pokazywać jak daleko zaszli w pracach.

Tzn. mam wrażenie że oni nawet tej gry nie zaczęli portować, uczą się robić appkę informacyjną o postępie tworzenia portu gry w przyszłości :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Qtendo

Wolałbym port gothica 2 nk :) Coś wydaje mi się że nawet 1 nigdy nie powstanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    malpa73

Jak wyjdzie ta gra na androida to odrazu ja kupie

@up napewno kiedys powstanie

@2up A nie widziales filmikow w ktorych grali w to na tablecie ? Cos napewno robia :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Qtendo

Oho fajnie że ktoś zabrał się za g2 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Dlaczego zaczołem ten temat tutaj? - Bo jestem głównym programistą w projekcie Gothic AE. :cool:

2. G2 portują ruscy bez pozwolenia od PB i są bardziej zacofani w pracach niż my.

3. My pracujemy w porozumieniu z PB.

4. Chwilowo prace wyglądaj na zacofane z powodu iż trzeba było napisać wszystkie skrypty od nowa ,ale ja z swoim teamem Dark X Games już kończymy.

5. Ruscy wiele gier portowali i ich projekty były zamykane. (Szybki przykład - portal).

6. Po przeportowaniu 1 weźmiemy się za 2 nk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Qtendo

Powiedz w ilu % macie ukończony port bo nie mogę się doczekać :P może xperia m uciągnie to cudo chociaż na minimalnych bo gothici chyba nie mają za bardzo przyjaznego silnika :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x