Skocz do zawartości
Chajtek

[LG G3S D722] Spostrzeżenia na temat statystyk baterii.

Rekomendowane odpowiedzi

demis

Ciekawe ile by wytrzymała jak byś jechał w odwrotnym kierunku ? ;)

Ustukane mobilnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pewnie gorzej, bo odwrotnie to pod górkę :D haha :P

nie no, bateria jest bardzo dobra :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest git Ekran 5:37 minut

[ATTACH=CONFIG]100865[/ATTACH]

Dodam że porównywałem baterie w samsung S4 (2600 mAh ) do tej z LG g3s (2540 mAh )

Wgralem romy bez brandu , doładowalem obie baterie do 100 % i na obu fonach robilem jednoczesnie to samo:

zainstalowalem antutu i włączylem test 3 krotnie , potem pare zdjec, krotki filmik , 2 x restart fona i.....

Bateria w LG była na poziomie 95%

Bateria w S4 była na poziomie 85%

10% w ciuagu paru minut....

Edytowane przez snovvy77
    zdjęcie w spojler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak to możliwe, że przy jasności wyswietlacza 20%, czas wyłączania 15s itd użycie baterii przez ekran to prawie 30%? :( troche dużo w porównaniu z moim drugim telefonem(lg g pro lite) gdzie wyswietlacz jest wiekszy :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Buba91

Z tego "co ja pacze " tu na forum to kwestia bardzo indywidualna. U mnie w porównaniu do lg f60 (g3s ma słabsze bebechy i tylko 32bit chociaż ekran sporo większy i bardziej rozbudowana nakładkę lg Optimus) to bateria jest słabiutko. Tam po dwóch dniach takiego samego użytkowania miałem jeszcze z 50 procent a tu niestety ładowanie codzienne. Na dłuższe pobyty poza gnizadkiem ratuje się ładowarką samochodową i powerbankiem. Bez tego musiał bym się go pozbyć dosyć szybko a odpowiada mi większy ekran i rozdzielczość... No cóż coś za coś...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

właśnie niestety "coś za cos" :( a mam jeszcze problem ustabilizowało sie z wyswietlaczem to teraz "aplikacja google" pobiera mi az 53% baterii :/ probowalam wymusic zatrzymanie itd ale zaraz znowu jest wlączona, jak temu zaradzic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    TeriMan

Jaka aplikacja google tyle Ci pobiera ? Sprawdzałaś w Wakelocku Detectorze energożerne aplikacje ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie mam tego programu, telefon mam dopiero tydzien.. wchodzac w ustawienia-bateria-inf.o baterii-pokazalo mi w pierwszej pozycji "aplikacja google" 53% kliknełam zeby zobaczyc o co chodzi i pisalo tylko wylacz ale po kliknieciu pisalo ze funkcje telefonu nie beda dzialac poprawnie, wiec zrezygnowalam.. podlaczylam potem telefon naladowalam do 100% i znikneło, nie wiem o co chodzi -.-

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/28391062d79fa789.html na tym zdjeciu widac ta niby "aplikacje"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    TeriMan

Widać, że koleżanka nie zrobiła root'a :) stąd dużo śmieci od Google pracuje w tle i pobiera energie z baterii. Przydałby się root (instrukcja na forum) + wywalenie śmieci googlowskich (opis na forum...które wywalić).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

poczytam, dzieki wielkie za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi