Skocz do zawartości
LordGod

[LG G3S D722] dyskusja dotycząca jakości zdjęć?

Rekomendowane odpowiedzi

Zdjęcia robione G3s i obrabiane lekko za pomocą narzędzi google

Ja generalnie polecam ten telefon do pykania sobie zdjęć amatorsko na luzaku. Troszkę zabawy i zdjecia wyjdą w każdych warunkach oświetleniowych.

Widzę, że ruchu nie ma, ale jakby ktoś chciał to dodaję jeszcze zdjęcie zrobione nocą, z podświetleniem reflektora zewnętrznego. Zrobiono apką Camera FV-5

Edytowane przez mrok31337

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam ten telefon i powiem tak zdjecia robi okropne fatalne i beznadziejne - stary desire x w tych samych warunkach robi zdjecia otrzejsze i bez pixelozy i nieporuszone. Mam nadziej ze niebawem wyjdzie jakas aktualizacja ktora poprawi dzialanie aparatu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    TeriMan

To prawda fotki robi słabe oceniam w skali 5/10. Lepsze robił G2 mini ale też nie było żadnych rewelacji. Odczuwa się brak stabilizacji obrazu dla foto i kamery. Nawet Samsung S3 mini robi lepsze foty. No trzeba z tym żyć i pamiętać ze to tylko telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak patrzę co wy wypisujecie, i chyba nie umiecie ostrości ustawiać albo ja mam jakiś inny telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dokładnie, przecież ten telefon robi porównywalne zdjęcia do tanich kompatkowych aparatów nikon czy sony (miałem okazje to przetestować) kolory są wiernie odwzorowane, ilość detalijak najbardziej poprawna, szumy występują tylko w słabych warunkach, no ale tak jest nawet we flagowcach. Zamiast wypisywać głupstwa nauczcie sie robić zdjęcia ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OMG, jak się umie, to można tym aparatem zrobić ładne zdjęcia. Nie jest to łatwa pstrykaczka. Jak ktoś wali zdjęcia wieczorem z ISO1600 to niech się nie dziwi, że wychodzi ziarno. Tak samo będzie na lustrzance. Robię dużo zdjęć Olympusem E410 i uważam, że G3s wystarcza do pstrykania zdjęć w zastępstwie małpki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    irekx5

Moja dziewczyna ma tego lg i zdjęcia wychodzą świetne, dużo lepsze niż mój stary wydłużony Panasonic lx-7:-)

Wysyłane z mojego Nexus 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    TeriMan
    Nie jest to łatwa pstrykaczka

Jaja sobie robisz czy poważnie piszesz ?

Przecież to gorszy prymityw od małpki, bo w małpce przynajmniej ISO ustawisz ręcznie i inne parametry względem oświetlenia itd. W LG G3S pełna automatyka możesz jedynie ustawić: wskazać miejsce do zapisu fotek (mega hit), tryb HDR on/off, samowyzwalacz, siatka, rozdzielczość zdjęć, on/off led i koniec. W LG G2 mini (tę same bebechy i tańszy brat) mogłeś trochę pobawić się ustawieniami od ISO po balans bieli, a tutaj dup*** blada. Automat 100% i namiastka dobrej (taniej) małpki.

Ty chyba lustrzanki używasz od święta albo u cioci na imieninach jak masz problemy z nocnym pstrykaniem i zapewne z ręki stukasz pamiątki z nocnych wojaży.

Dla potomnych: LG G3S 100% automat, każdy tani i markowy kompaktowy pstrykacz bije go o głowę. Aparacik zabawka dla grzecznych dziewczynek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi się wydaje że jakość zdjęć jest dobra ;

Zdjęcia

Natomiast jeśli chodzi o ostrość obrazu na filmacjh , to wg mnie jest lepiej gdy prowadzi się wolno obiektyw podczas kręcenia filmu;

Edytowane przez Ciaker
    Zdjęcia, screeny, filmy umieszczamy w spoilerach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

TeriMan to chyba Ty sobie jaja robisz, skoro nie potrafisz ustawić ISO w tym telefonie, to nie mamy o czym rozmawiać. Poziom Twoich argumentów jest jak dla mnie zbyt niski. Z mojej strony EOT.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi