Skocz do zawartości
kalinek66330

Bardzo długie ładowanie i po podłączeniu przez USB komputer go nie wykrywa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam oto taki problem. Zostawiłem tel na dachu samochodu i odjechałem. Tel spadł na ziemie nie wiem przy jakiej prędkosci ale znalazłem go 1.5 km od miejsca ruszenia. (ale to nie o to chodzi ) Znalazłem telefon nie było baterii. Kupiłem nowa Orginał Sony do tego modelu. I jest taki problem.

1) grzeje się strasznie w okolicy aparatu - ale słyszłem ze to normalne.

2) bardzo długo się ładuje ale tylko przez USB ciągle nawet jak podłączę ładowarkę to ciągle jest USB nie widzi AC wg

3) telefon używany jak potrzeba czasem internet sms i rozmowy ale bateria trzyma tylko 4 -6 GODZIN jak leży to szybko się rozładowywuje.

4) telefon nie chce się połączyć z komputerem po podłączeniu się ładuje ale wyskakuje komunikat NIE ROZPOZNANO URZĄDZENIA USB. Próbowałem już na wielu kompach oraz wielu kablach USB. Nic nie pomogło.

Tel przechodzi w Deap Sleep. Proszę o pomoc. Jestem nowicjuszem w tym dlatego zwracam się do was co może być. Telefon pracuje bardzo dobrze nie ścina się ni nic. Pomocy!!!! Tel to sony Xperia E

Edytowane przez Hubal
    Poprawiłem nazwę tematu żeby lepiej odzwierciedlała problem z fonem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uszkodzone gniazdo USB to na pewno. Wymiana w zależności od modelu od 30 zł. Zainstaluj wakelock Detector. Pouzywaj dzień i zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale ładuje normalnie przez te gniazdo z ładowarki jak i z usb! Wiec w jaki sposób może być uszkodzone. OK zainstaluje i jutro powiadomie was co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie chodzi o ładowanie tylko o połączenie z komputerem. Do ładowania nie potrzeba wiele. Do połączenia z PC już więcej dlatego np niektóre kable jedynie lądują lecz nie nadają się do przesyłu danych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To czyli ratuje mnie z tego co napisałeś tylko wymiana gniazda USB w telefonie.Kabel mam orginał Sony kupiony z tydzień temu. Więc kabel chyba odpada. I dlaczego telefon tak długo mi się ładuje? Od 10% do 100% potrzeba mu ok 5h.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nie kupiłeś czasem baterii a większej pojemności?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Baterie jaka kupiłem to Sony BA700 1500mAh sprzedawca zapewniał mnie ze ta bateria jest właśnie do Xperi E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich. Odnawiam moje pytanie. Zainstalowałem Wakelock Detector i nic nie pomogło bateria jak słabo trzymała tak trzyma. Nie wiem co już może być. Pomóżcie jakoś bo z strasznie korzysta z takiego telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale wakelock Detector nie pomaga sam w sobie oszczędzać baterii tylko pokazuje co wzbudza system i ciągnie baterie! Co Ci tam wyszło?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

post-355798-14255756577913_thumb.png

Wyszło mi coś takiego. Ciągle włącza się Facebook, Google , itp wyłączam to ciągle ale się samo aktywuje. Nie wiem już co robić. Przywracałem już system do początkowych ustawień nic to nie dało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi