Skocz do zawartości
Shadow645

Uchwyt do roweru

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Gdzie mogę kupić uchwyt rowerowy dla naszego G3? Widziałem dla SGSa ale on jest wiekszy i nasz G3 by sie nie zmieścił. Co polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też nad takim uchwytem sie zastanawiałem ,chciałem nawet taśmą go przykleić ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można kupić uniwersalny z regulowaną szerokością, kolega ma taki - kupił go chyba za 30 zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A takie uniwerslane jest bezpieczne? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam podobny jak kolega tylko, że do samochodu i w miarę się trzyma - ma regulowaną szerokość i można ścisnąć po bokach, ale co innego w aucie, a co innego w rowerze...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na dniach na stronie glownej portalu znajdziecie test uchwytu na rower :-)

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mam podobny jak kolega tylko, że do samochodu i w miarę się trzyma - ma regulowaną szerokość i można ścisnąć po bokach, ale co innego w aucie, a co innego w rowerze..

No właśnie w samochodzie tel nie upadnie Ci na jezdnie i raczej go nie zgubisz ;)

Na dniach na stronie glownej portalu znajdziecie test uchwytu na rower :-)

O, jak miło :D

Dziękówka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    slave

ja z kolei też osobiście miałem problem z doborem uchwytu nie wiedziałem co wybrać (okrojony budżet do 50zł razem z przesyłką - wiem wielu/e z was powie że za tą cenę nie wiele można). jest mnóstwo uchwytów a żaden nie jest wysokiej jakości. dużo jeżdżę na rowerze i zniszczyłem już 2 uchwyty tj. na zdjęciach:

Uchwyt Rowerowy HTC Touch Cruise 2 Antyshock FVAT (2303654739) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Uchwyt Rowerowy Sony Ericsson C905 Antyshock SUPER (2303654736) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

(właściwie to same pękły - niska jakość plastiku), dopiero niedawno jakieś 2 mieś. temu zakupiłem uchwyt, z którego jestem zadowolony i mogę polecić. dużo szukałem i znalazłem sklep - oczywiście wcześniej tam dzwoniłem żeby upewnić się, że jest to wytrzymały plastik i Pani ze sklepu poleciła mi ten uchwyt. TAK WIĘC JA też mogę polecic ten uchwyt, a przy okazji jest to 2w1 czyli posiada zamienny uchwyt do samochodu.

znalazłem link do tego uchwytu:

Uchwyt rowerwowy i samochodowy 2w1 SAMSUNG GT-i5800 Galaxy 3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi