Skocz do zawartości
Parneist

Brak sygnału dzwonienia - nie działa głośnik i mikrofon

Rekomendowane odpowiedzi

Błagam, pomóżcie mi z tym problemem, mam wersje androida 5.0.2 nie moge zainstalować gps 6.1.88 "nie zainstalowano". żadne linki nie działają. Zrobiłem roota specjalnie aby naprawić ten problem i lipa..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skolsiwo

@@Kaburashy post powyżej tyczy się problemu z GPS czy problemu związanego z tematem wątku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

problemem związanym z wątkiem, piszą ze można go rozwiązać instalując gps 6.1.88, lecz nie moge go zainstalować :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wstawiłeś po prostu GPS6.1.88 a ja mam problem z jego instalacja ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dudo66

Napisałeś ,że żadne linki nie działają stąd myślałem ,że masz problem z pobraniem.Jaki komunikat występuje przy instalacji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

po prostu, "nie zainstalowano", chodziło mi bardziej o linki do jakis fixów, teraz wgrałem roma viperone i na nim jeszcze nie próbowałem , moze sie uda. Odinstalować tylko usługi google play? zeby zainstalować 6.1.88? czy np gry play tez?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dudo66

Może oto chodzi

Edytowane przez skolsiwo
    Media dodajemy w znacznik SPOILER.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

raczej nie chodzi o to. Zdziwiłem sie bo 2 dni temu wszystko było okej, mogłem normalnie rozmawiać przez telefon. Niestety bateria mi padła i telefon sie wyłączył i potem znow problem występował. Bardzo prosze o pomoc :(

PS: jak dobrze zainstalować ten fix? za każdym razem jak próbuje przez recovery>install zip to telefon sie nie włącza i cały rom muszę stawiać od nowa. Chodzi o ten fix http://venomroms.com/venomhub-fix-no-sound-calls-htc-one-m7/

moj rom to viperOne 9.0.0

Edytowane przez Kaburashy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Zakładam nowy temat, ponieważ główny wątek o tym problemie niestety nie przyniósł mi pomocy, a dalej borykam się z tym problemem. 

Jest on dokładnie taki jak w temacie- kiedy dzwonie do kogoś, nie słyszę nawet dźwięku połączenia wychodzącego, gdy ktoś odbiera- nie słyszymy siebie nawzajem, problem dla mnie o tyle powazny,ze bardzo potrzebuje owej funkcji, a przez jej brak jestem uziemiony .

Nie pomogło:

- zrobienie roota

- wgranie nowego romu ( aktualnie korzystam z Maximus)

- próba cofniecią aktualizacji google services (nie mogę odinstalować aktualizacji)

- sposób z postu #20:

nne rozwiązanie, dzięki któremu możemy spowodować że googleplayservoces nie będzie się aktualizować. Wykonujemy punkt 1 i 2 z poprzedniego tutka, 3. pobieramy z GP aplikację DisableService: https://play.google.....disableservice 4. uruchamiamy ją i nadajemy oczywiście prawa root`a, 5. na zakłądce "ThirdParty" odszukujemy "Usługi Google Play" i klikamy w nią, 6. odszukujemy "CheckinServices" i odznaczamy go (zdejmujemy ptaszka).

Już totalnie nie wiem co zrobić, a próbowałem chyba każdej z dostępnych mi metod z tego forum jak i z innych. Pomocy!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi