Skocz do zawartości
drabiu

Zdjecia w nocy wychodza czarne

Rekomendowane odpowiedzi

drabiu

Wczoraj aktualizowalem telefon i po ktualizacji probowalem robic zdjecia po ciemku. I zdjecia wychodza czarne. Nawet jeli robi to bardzo blisko od przedmiotu ktory chce sfotografowac. Zupelnie tak jakby dioda w zlym momencie sie zapalala i zzdjecie sie nie naswietla.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aparat w defy kolory typu ciemnoszary, czarny i odcienie między nimi uznaje po prostu za czarny. Dzięki temu nie ma szumu, ale chociażby zdjęcie mojego psa w zimę (w dzień) to po przybliżeniu wielka czarna plama na grzbiecie.

Dioda led nic ci nie pomoże, musiałbyś mieć flasha jak w k800i.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kozubi

moze dlatego ze to noc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    veimus

Może Motorola XT720 spełni Twoje wymagania? Ma aparat 8MP i lampę ksenonową jak w K800i. Jedyny minus to 256MB RAMu, Android 2.1 i procesor 550MHz ale zdjecia robi niezłe

post-10617-14255698381827_thumb.jpg

Edytowane przez veimus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zapewne robisz z flashem? Sprawdź 'za jasnego' czy z flashem wychodzą dobre - jeśli również czarne, to będzie wina nowego softu. Większość tak ma i pomaga wyczyszczenie danych aparatu: ustawienia->Aplikacje->tam w zarządzaniu aplikacjami poszukaj aparatu (jeśli nie ma, to przed wejściem tutaj najpierw go włącz)-> jak go znajdziesz to po wejściu w szczegóły wybierz opcję 'wyczyść dane'

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wczoraj aktualizowalem telefon i po ktualizacji probowalem robic zdjecia po ciemku. I zdjecia wychodza czarne. Nawet jeli robi to bardzo blisko od przedmiotu ktory chce sfotografowac. Zupelnie tak jakby dioda w zlym momencie sie zapalala i zzdjecie sie nie naswietla.

miałem ten sam problem po aktualizacji. Wszystko rozwiązało przywrócenie ustawień fabrycznych, niestety trzeba na nowo wgrywać wszystkie aplikacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czecho
    Wczoraj aktualizowalem telefon i po ktualizacji probowalem robic zdjecia po ciemku. I zdjecia wychodza czarne..

plan naprawczy:

uruchamiasz aparat -> przechodzisz do ustawień -> aplikacje -> zarządzaj aplikacjami -> uruchomione -> Aparat -> wyczyść dane

piwko dla mnie i po kłopocie :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam podobny problem dlatego nie chcę zakładać nowego tematu:

moja defka jest w miarę nowa ok tygodnia ma wgralem jej aktualizacje do froyo zrobilem roota itp.

problem polega na tym że zdjęcia wychodzą czarne (przy robieniu z flashem) ale tylko w lgCamera.

w camera360 i stockowym aparacie wszystko działa ok. czyscilem dane kazdej aplikacji związanej z robieniem zdjęć i nie pomogło. Wiecie co zrobić by lgcamera dziala również z flashem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tayjkt

Odinstaluj i ponownie zainstaluj.

Uruchom ponownie telefon.

Sprawdź ustawienia w aplikacji.

Wipe?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.