Skocz do zawartości
Adalbert52

Zamrożenie flashowania

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem już setki wątków. Nie znalazłem jednak odpowiedzi na pytanie jak się zachować gdy w trakcie flashowania nastąpi STOP. Szukałem pomocy w konkretnych wątkach. Bez rezultatu. Na szczęście serwis wgrał mi nowego ROM-a. Ale nadal nie wiem jak się zachować gdy w trakcie flashowania nowego ROM-u flash się zatrzyma na 2 godziny. Ja odłączyłem wtyczkę. Pewnie to był błąd. A nie chciałbym błędu powtarzać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odłączasz telefon po kilku minutach, bez sensu czekać 2 godziny bo jak się zatrzyma to już nie ruszy. Wyjmujesz baterię na 5 minut po czym wkładasz ją ponownie, wchodzisz w download mode i jeszcze raz wgrywasz soft :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie takie proste. Dlatego założyłem wątek że nic nie skutkowało. Na szczęście serwis nie stanął dęba. Ale fo był naprawdfę martwy. Nie chciałbym przechodzic tego drugi raz.

---------- Post dołączono o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Mnie chodzi o poradę co robić gdy flash nie idzie dalej. Odłaczać czy wołac S.O.S?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie zanieczyszczone gniazdo USB w moim Galaxy spowodowalo brak kontaktu z wtyczka i to w czasie flashowania - ale odlaczylem spokojnie wtyczke - wyczyscilem gniazdo (styki ) spirytusem - podlaczylem ponownie i flash poszedl juz do konca.NIC sie nie stalo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zły dział , przenosze.

jak nie rusza to odlacz telefon i fleszuj od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    To nie takie proste. Dlatego założyłem wątek że nic nie skutkowało. Na szczęście serwis nie stanął dęba. Ale fo był naprawdfę martwy. Nie chciałbym przechodzic tego drugi raz.

---------- Post dołączono o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Mnie chodzi o poradę co robić gdy flash nie idzie dalej. Odłaczać czy wołac S.O.S?

Więc napisałem co robić jak stanie podczas flasha. Jak to nie działa to wtyczka unbrick. Jak wtyczka nie pomaga to pozostaje tylko serwis nic innego sam już nie zrobisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale gdzie przenosisz? Ja nie spotkałem odpowiedzi na moje pytanie? Powtarzam: Flash trwa 2 godziny, potem po odłączeniu kabla telefon jest martwy, na 100% martwy. Kto podpowie jak zachowaqc sie w trakcie tak długiego flashu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyciągnąć baterię i flashować od początku...

Ew. czekać w nieskończoność

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

naciśnij F1 ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy przyczyną zamrożenia flashowania mógł być nie wyłączony firewall (Bitdefender)?

Bo nie wiem kiedy ani nawet czy wezmę się za powtórke z rozrywki ale gdyby do tego doszło chciałbym być świadomy wszystkich popełnionych błędów.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi