Skocz do zawartości
ArCie

Samsung Galaxy Core Plus grzeje się + dziwny objaw z baterią

Rekomendowane odpowiedzi

ArCie

Witam. Chciałbym się upewnić czy to normalny objaw, że mój telefon grzeje się w zaznaczonym miejscu podczas korzystania z przeglądarki internetowej typu chrome, dolphin browser, ligthing browser lub podczas grania?

6rkql0.jpg

Drugie pytanie w związku z powyższym... czy to ma związek z baterią? przed wyjęciem mam 40% a po ponownym włożeniu mam nagle 17% czy to tylko uszkodzona bateria i nie ma to związku z grzaniem się?

Edytowane przez ArCie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak to normalne, prawdopodobnie w oznaczonym przez Ciebie miejscu znajduje się procesor.

Tez miewam skoki baterii po wyjęciu, niestety nie wiem co jest tego przyczyną. Ale na Twoim bym się tym nie przejmował ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój SG Core grzeje się podczas korzystania z przeglądarki, tylko wtedy, gdy korzystam z danych mobilnych (tzw. pakietu)

Co do baterii, to można także zaobserwować czasem kilku procentowe skoki po ponownym uruchomieniu, więc to raczej nie wina baterii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi się też grzeje gdy przeglądam internet,ale pod aparatem,ale tylko gdy korzystam z przeglądarki od samsunga,a gdy korzystam z chrome nie ma problemu.Ja miałem kiedyś tak,że miałem 100% baterii,a po wejściu w recovery miałem 80%.To normalne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi