Skocz do zawartości
tibnor

Romy KitKat a wydajność

Rekomendowane odpowiedzi

tibnor

Witam założyłem ten temat ponieważ martwi mnie wydajność mojej Xperii na wszelkich romach typu M.A.H.D.I., Liquid, Crystal PA i inne 4.X.X Mam odblokowany bootloader, i instaluje wszystko według instrukcji raczej, a bez przerwy mam dość spore lagi, a często restartuje się całe UI i telefon więcej stoi w miejscu niż pracuje, żeby zrobić na nim cokolwiek to trzeba poświęcić dużo czasu aż telefon zdąży się odwiesić. Więc doszedłem do wniosku że coś chyba robię nie tak bo w wielu tematach (dotyczących naszych modeli) pisze się o tym jaki to Cm11 jest wydajny. Co mogę robić źle? Złe gapps instaluje czy może to wina recovery? Zawsze przed instalacją nowego romu wszystko ładnie czyszcze /data /cache /dalvik cache /system a i tak mam spore lagi. Panowie pomóżcie bo może za każdym razem coś pomijam istotnego. ;/

P.S Kiedyś pare miesięcy temu bodajże jak ten kit kat dopiero wychodził to z tego co pamiętam to był dość płynny, i chyba po tym jak jakieś nowe źródła dodali czy coś to zaczęły się lagi, a wtedy uciekłem do stocka, chciałem teraz wrócić no i dalej klops ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi