Skocz do zawartości
romaro1

MyPhone Luna ROOT i CWM

Rekomendowane odpowiedzi

@@romaro1 pisales ze uzywasz DW i mam do ciebie pytanie. Wrzucilem nowy kinguser poluzowalem autostart aplikacji m.in. dw phone i po restsrcie systemu wywalilo mi w dziale wszystkie kontakty tylko te ulubione (ulubione rowniez we wszystkich) i jak to zmienic. Dodam ze wszystkie kontakty to kontakty z sim2 a ulubione to wlasnie kontakty skopiowane (10szt) z karty z sim i ustawione dla tych z telefonu. Kopia pomogla ale jak sie znowu trafi!?!? Nie jestem pewien systemu jaki wykonalem dla tego efektu.

Edytowane przez pavlikdc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    romaro1

W oknie kontaktòw DW na górnej belce po lewej stronie mała ikona. Klikasz , otwiera się filtr, zaznacz wszystkie albo wybór.

Jeżeli masz również oryginalną apke do kontaktów, to musisz i tam sprawdzić ustawienia, bo mogą mieć wpływ na DW.

Generalnie musisz mieć zaznaczone by pokazywał z sim2 i z telefonu. Jeżeli się nie używa synchronizacji kontaktów z Gmaila a z karty, to trzeba trochę pokombinować. Opcji jest wiele. Jednak zniknięcie kontaktów jest spowodowane twoją ingerencją i ciężko mi odpowiedzieć .

Musisz szukać w filtrach i to w obu programach (jeżeli oba masz zainstalowane).

Edytowane przez romaro1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam panowie, potrzebuje działające sterowniki do luny pod windows 7, pobrałem drivery MTK Drivers.zip z pierwszego posta ale dalej nie wykrywa mojego telefonu. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    romaro1

Tutaj jest opis jak instalować sterowniki pod Win 7
    http://forum.android.com.pl/topic/224880-aktualizacja-luny/page-13#entry3887547

(Jeżeli linki w twoim tapatalku błędnie przekierowują użyj przeglądarki)

Edytowane przez romaro1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kazuyoshi

Witam panowie, potrzebuje działające sterowniki do luny pod windows 7, pobrałem drivery MTK Drivers.zip z pierwszego posta ale dalej nie wykrywa mojego telefonu. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Kolegi jak podlaczysz Lunę pod kompa przy flash tool to przytrzymaj chwile przycisk włączenia aż pokaże się na ft czerwony pasek :) mi pomogło i dziala

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam dziękuję za pomoc udało się zainstalować sterowniki i w menadżerze urządzeń teraz pokazuje android phone ale to nie rozwiązało mojego problemu i w aplikacji mobizen na pc dalej pisze włącz debugowanie, podłącz urzadzenie i zainstaluj sterownik, znacie może jakieś alternatywne oprogramowanie żeby widok z ekranu fona był wyświetlany przez wifi na pc w czasie rzeczywistym, albo jakaś apka do nagrywania ekranu która nie wymaga roota, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    romaro1

Samba Filesharing for Android

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.funkyfresh.samba&hl=pl

To jest program do przeglądania plików w twoim telefonie z poziomu PC lub innego systemu/telefonu.Bardzo dobra apka. Chyba najlepsza  w swoim rodzaju.

Za chwilę Ci podam link do tego czego konkretnie szukasz, czyli obrazu twojego telefonu wyświetlanego na PC.  

Już gdzieś to tutaj zamieszczałem... 

MirrorOp Sender

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.awindinc.sphone2tv&hl=pl

Testowane na Lunie przeze mnie.

Sprawdź czy te narzędzia nie pomogą Ci w połączeniu. Są to sterowniki z Gioone G5. To na  sofcie  tego telefonu oparta jest aktualizacja Luny

http://gionee.co.in/oldsite/Download/GPad_G5_USB_driver.rar

Edytowane przez romaro1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dokładnie o taką aplikacje mi chodzi aczkolwiek i ona wymaga roota :( czy są jakieś alternatywy które tego nie wymagają ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chyba bede musiał w końcu zrobić tego roota, jaką metodą najlepiej i najbezpieczniej ? kingo root czy iroot ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi