Skocz do zawartości
romaro1

MyPhone Luna ROOT i CWM

Rekomendowane odpowiedzi

siemanko :) tutaj zawsze coś się dzieje a zmieniłem telefon i lipa wszystko w miejscu meizu m2 Note

Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, czy jest jakaś możliwość instalacji recovery PhilZTouch z komputera przez USB. Telefon posiada już roota, ale niestety bo przywróceniu ustawień fabrycznych stracił jedyny launcher i nie ma możliwości zmiany recovery apką.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rysiob

Spróbuj raz jeszcze przywrócić ustawienia fabryczne przez stockowe recovery.

Wysłane z mojego Luna przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zobacze jak będę miał dostęp do telefonu, ale myśle, że raczej nic to nie da ponieważ telefon ma wgrany Amigo OS w przerobionej wersji 5.1 czyli miał wymieniony launcher na nova

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    romaro1

A lancher oczywiście zainstalowany w tradycyjny sposób, czyli jako apka użytkownika. Wywalony z systemu lancher, więc nie ma go i po przywróceniu systemu nadal go nie będzie. Stockowe recovery przywraca tylko apki użytkownika. Jeżeli był zrobiony backup z pomocą tego recovery z już zainstalowanym lancherem Nowa, system wstanie, w przeciwnym wypadku należy instalować system z kompa.

Wysłane z mojego ZOOM przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Regit

Witam.

Potrzebuje pomocy ze zrootowaniem mojej Luny. Kompletnie sie na tym nie znam, a obawiam sie zrobic to samemu.

Piwo albo i flaszka temu kto łopatologicznie i online zrobi to ze mna albo i w 4oczy :)

Bardzo prosze o pomoc bo bardzo potrzebuje root'a.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rysiob

W pierwszym poście tego tematu masz napisane,jak zrootować. Ściągasz iRoot na komputer, a potem podpinasz telefon ,klikasz root i czekasz :)

wysłano z mojej Luny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Potrzebuje pomocy ze zrootowaniem mojej Luny. Kompletnie sie na tym nie znam, a obawiam sie zrobic to samemu.

Piwo albo i flaszka temu kto łopatologicznie i online zrobi to ze mna albo i w 4oczy :)

Bardzo prosze o pomoc bo bardzo potrzebuje root'a.

Pozdrawiam.

Jeśli zrobisz wszystko po kolei co napisałem i wgrasz rom v5.1 to będziesz miał i roota i custom recovery i szybko śmigający rom więc oszczędzisz kupę czasu ale stracisz dane i ustawienia z telefonu:

http://forum.android.com.pl/topic/233403-backup-stock-rom-luna-amigo-wszystkie-wersje/page-1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Regit

Czy ktos z was uzywa jakiegos programu na Lunie do nagrywania ekranu z gry w 720p? Luna daje rade ogarnac?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaskoczyłeś mnie tym pytaniem. Nigdy nie nagrywałem i musiałem to sprawdzić z grą. Tak wyrabia się a jeśli będą jakieś zwolnienia to raczej niewielkie.

Użyłem tego:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nll.screenrecorder

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi