Skocz do zawartości
romaro1

MyPhone Luna ROOT i CWM

Rekomendowane odpowiedzi

romaro1

@donleone1 wszystko jest w pierwszym poście tego tematu. Kinguser jest apką którą instalujesz zamiast chińskego superusera. Możesz, nie musisz Natomiast kingroot jest programem który musisz odpalić na komputerze celem zrootowania telefonu i po tym akcie desperacji dopiero instalujesz lub nie Kingusera ale już na telefonie.

Jeszcze raz dokładnie przeczytaj pierwszy post tego tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kazuyoshi

@donleone1 tu masz apke ktora rootuje lune https://yadi.sk/d/3XbL-Df6VzDM9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Paczkę "recovery update tool.zip" rozpakowujemy na komputerze i instalujemy na nim iRoot_1.7.9. Podłączamy Lunę do kompa i uruchamiamy zainstalowanego iRoota. Gdy uzyska połączenie klikamy na klawiaturze komputera na root (nie pamiętam czy było po chińsku). Po chwili luna się wyłączy by ponownie się uruchomić. Będzie napis chyba complete - klikamy w niego. Mamy już Roota. Można teraz albo później zmienić go na jakiegoś ludzkiego. Ja zmieniłem na Kingroota. Lepiej sobie radzi niż SuperSu Chińczyk będzie w system/app. Poza nim zainstalują się trzy apki ichnie które można odinstalować normalnie.

Program iRoot_1.7.9 znalazł w sieci @Kazuyoshi. Podziękowania dla niego.

Wszystko OK tylko tu napisałeś, że podmieniłeś appke odpowiedzialną za uprawnienia z chińskiej na kingroota. Chodzi mi o wskazanie właśnie tej konkretnej apki. Natomiast później ktoś pisze o kinguserze a program do roota nazywa się iroot i dostałem kręćka:zakrecony:

@donleone1 tu masz apke ktora rootuje lune https://yadi.sk/d/3XbL-Df6VzDM9

Dzięki Kazuyoshi za linka ale nie mogę pobrać, trzeba zakładać konto na tym ich dysku. Kilka postów wcześniej prosiłem Cię o wrzucenie na jakiś inny upload. Pokazuje mi, że do pobranie jest Root Explorer a to chyba menadżer plików. Pomieszało mi się wszystko. Czy tak się nazywa ten program?

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    romaro1

root-explorer_3.1.2. Ani ta wersja, ani inna nie rootuje. Jest to, o ile mi wiadomo, tylko explorer plików.

Zamróź sobie usera którego masz i spróbuj zrobić operacje na plikach systemowych w system/app a się przekonasz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie to samo napisałem, że nie mogę pobrać z linka, który wstawia Kazuyoshi bo pokazuje mi, że to Root Explorer zwykły menadżer plików z kilkoma dodatkowymi opcjami. Stąd moja prośba do Kazuyoshi o wrzucenie na inny upload.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    romaro1

@donleone1 oczywiście chodzi o Kingusera. Dzięki że zauważyłeś. Poprawiam. Zamieniamy na Kingusera.

---------- Post dołączono o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

@Kazuyoshi masz taką apkę"? Po raz drugi podajesz adres do tej strony i na ponowną prośbę o reupload nie odpowiadasz. Istnieje taka apka? Podaj nazwę.

Edytowane przez romaro1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hehe no właśnie @romaro1 bo jak mawiał Pawlak w Samych Swoich wszystko mi się pomatlasiło. Cokolwiek to znaczy :D.

Ten Kinguser dostępny jest w markecie czy nie? Bo za nic nie mogę go znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    romaro1

W markecie chyba go nie znajdziesz. Jak będę w domu to zapodam linka.

Możesz go wydobyć z thl rom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to się w końcu dogadaliśmy :D. Będę wdzięczny za linka.

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi