Skocz do zawartości
marczko

problem z odtwarzaniem nagranych filmow i plikow dzwiekowych

Rekomendowane odpowiedzi

witam. jestem nowy na forum

wczoraj kupilem sobie htc sensation - dzisiaj jak sie okazalo nie byl on w stanie odtwarzac filmow, ktore sam nagral, wiec poszedlem do sklepu i go wymienilem na nowy, ktory dzialal bez zarzutu.

po powrocie, podlaczeniu do komputera i wgraniu paru piosenek okazalo sie, ze i ten nagle przestal odtwarzac filmy, ktore nagral. nie pomoglo formatowanie karty pamieci, przywracanie ustawien fabrycznych, czy probowanie odtworzenia przez inne playery.

bardzo ciekawe bo miniatury z filmow pojawiaja sie w galerii w zdjeciach; gdy klikam na film to wyskakuje komunikat, ze niestety nie mozna odtworzyc tego nagrania wideo. nie bardzo wiem co mam z tym zrobic; nie wiem czy to istotne ale dodam, ze tak samo nie slychac dzwieku migawki przy rozpoczynaniu i zakańczaniu filmowania. bardzo prosze o pomoc

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój ojciec miał taki sam problem. Pełen restart bez szybkiego uruchamiania pomógł w jego wypadku ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JaW

Hehe, ale jaja :) Z ciekawości odpalilem filmik, który nagralem na próbę zaraz po zakupie Sensation i co - stopklatka! Film się nie odtwarza, zarówno na firmowym playerze HTC, jak i na mVideoPlayer. Widać statyczny obraz, który można przewijac, ale się nie odtwarza. Wygląda mi to na buga, który zostanie wyeliminowany przy aktualizacji, a że nagrywanie filmów mnie nie rusza, to reklamować nie zamierzam. Niemniej jednak lekką wtopa HTC.

Poprawka. Nagralem teraz filmik na próbę i... odtwarza się. Co więcej - odtwarza się film, który przed chwilą stał w miejscu. Nie wiem co jest grane :)

Edytowane przez JaW

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mi wydaje sie ze trafiles na wadliwa serie albo robisz cos nie wlasciwie. W kazdym razie telefon powinien byc sprawny. Ja na twoim miejscu jednak bym go oddal.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    subek

Właśnie sprawdziłem film który nagrałem na próbę po kupnie telefonu i wszystko śmiga. Wygląda to na winę softu ale ten chyba jest wszędzie taki sam?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi