Skocz do zawartości
mathu

Padł mi przycisk ON/OFF

Rekomendowane odpowiedzi

mathu

Właśnie przed chwilą wziąłem telefon do ręki i widzę, że przycisk ON/OFF przestał "pstrykać", jest luźny i praktycznie nie kontaktuje. Nie wiem jak i kiedy się to stało, bo telefon leżał cały czas na biurku i jeszcze rano normalnie go używałem, a szanuję sprzęt. Czyli znowu wysyłka do serwisu (poprzednio wysyłałem, bo czujnik zbliżeniowy od początku był niesprawny), dwa tygodnie bez telefonu, 200 zł w plecy za "uszkodzenie mechaniczne" i jeszcze pewnie wyczyszczą mi system dla mojego dobra.

Miarka się przebrała, nigdy więcej HTC. Po prostu mam już dość tej "jakości". I prawdopodobnie z androidem też koniec.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a telefon masz w jakims futerale? (to żelowe pokrywające cały teleofn) czy bez niego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mathu

Przycisk zepsuł się sam z siebie podczas leżenia na biurku. Rano działał, po południu nie. Nawet nie wyczułem, żeby coś pękło. Po prostu przycisk przestał klikać. Fantastyczna jakość HTC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Faktycznie przykra i dziwna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma co sie załamywać :D zgłoś jako towar niezgodny z umowa i tyle, wcześniej też mogłes tak zrobić to pewnie teraz dali by ci nowy telefon odrazu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mathu
    Nie ma co sie załamywać :D zgłoś jako towar niezgodny z umowa i tyle,

Nie ma takiej możliwości, musiałbym udowodnić, że wada występowała w momencie zakupu, a to jest niemożliwe.

wcześniej też mogłes tak zrobić to pewnie teraz dali by ci nowy telefon odrazu.

Wcześniej tak zrobiłem, ale poprosiłem o naprawę, bo nie chciałem dostać bardziewnego SuperLCD.

Telefon jest już chyba naprawiony, bo w Regenersis widzę status "Przygotowywany do wysyłki". Szybko się uporali.

Nota bene - części do Desire kosztują grosze. Cała płyta główna to koszt rzędu 150 zł. Przycisk - 5 dolarów. Więc w razie czego, można to sobie naprawiać samemu.

Swoją drogą głowa boli, jak się patrzy, jak ten przycisk jest wykonany. To jest taka plastikowa dźwigienka pod kątem 90 stopni, która naciska na styki w obudowie. Nie potrafili nawet zrobić tego tak, jak w normalnych klawiaturach telefonów, wtedy nic by nie pękało.

$(KGrHqYOKk!E2-pyJNSDBNyqfWETy!~~_12.JPG

Edytowane przez mathu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi