Skocz do zawartości
banyy1988

ROM [Android 4.4.4/5.0] CyanogenMod 11/12 by ivanich [Stabilny]

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no u mnie to przy pisaniu sms z dziewczyna i rozmowach to z 10h. A jak nie korzystam tak intensywnie tylko pare polaczen, bez wi fi i neta mobilnego, to z 24 na bank wytrzymuje. Moze sobie skalibruj tele. Dzisiaj sporo dzwonilem i neta mobilnego uzywalem duzo to 8h z paroma minutami i mam jeszcze 43% baterii. Ja uzywalem tej apki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vitula.batterycalibration&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dbattery+calibration+root+miroslav&pcampaignid=APPU_CdR4VLXnKMSnygPUx4GYAw

Daj znac czy po kalibracji cos jest inaczej.

Szczerze, to ja nigdy nie mialem baterii 3 dni na adroidzie, chyba ze lezal nieuzywany na polce. Cyany maja to do siebie ze wiecej energii potrzebuja, ale to moze wynikac z ich szybkosci. Cos kosztem czegos. Ja nigdy nie korzystalem z viperow. Moze taktowanie procka tam jest inne, a moze zarzadca jest lepszy ustawiony.

Wysłane z mojego Sensation przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez banyy1988

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przestawilem zarzadce na smartmaxa tak jak pisałeś w poprzednim poście. Jest zauwazalna różnica. Wczoraj trochę WiFi, parę SMS, 22h 76%. Czyli porownywalnie jak na Vipersie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też właśnie zmieniłem zarządce i zobaczymy.

BTW. Zainstalowałem Twoją apkę oraz dodatkowo jeszcze jeden moduł Xposed i czas pracy baterii się trochę wydłużył. Zobaczymy co będzie dalej.

---------- Post dołączono o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Po zmianie na smartmax jest ok. Jeszcze jakbym nowa baterie miał... Jedna rada to nie zmieniajcie zarządcy na powersave bo to powoduje straszne zwiechy andka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ciesze się że zmiana zarządcy wam pomogła. A co do powersave to ma oszczedzac baterie, ale robi to kosztem bardzo niskiego taktowania procka, co mija się z funkcjonalnością telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy Wam również na tych ROMach nie działa aparat? :/ Wyskakuje mi błąd "Niestety aplikacja Aparat została zatrzymana." :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz CM z KitKatem czy Lollipop? Też tak miałem ale tylko raz, może zrób wipe cache, dalvik cache?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I na jednym i na drugim ROMie mi aparat nie chciał się uruchomić.. Wipe również zrobiłem wszystkiego i nic nie dało...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie działa normalnie. Moze z raz, dwa aparat sie zamknal. Ja cykam normalnie zdjecia. A wgraj rom ktory miales przed tymi cm i zobacz czy aparat działa i daj znać. A nie przestawiasz po wgraniu romu czegoś w opcjach aparatu??

Edytowane przez banyy1988

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi