Skocz do zawartości
banyy1988

ROM [Android 4.4.4/5.0] CyanogenMod 11/12 by ivanich [Stabilny]

Rekomendowane odpowiedzi

Próbowałem wymienić aparat (sprzętowo) na inny i nadal problem ten sam. Czy istnieje możliwość sprawdzenia sprzętowo czy aparat działa? (w pierwszej kolejności pasuje mi sprawdzić aparat sprzętowo i czy z tym jest wszystko ok a na koniec soft) Chyba ze polecacie inaczej? Ew. jaki ROM wgrać, aby sprawdzić działanie aparatu pod kątem źle działającego softa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej. Ja natomiast mam problem innej natury. Nie mogę wgrać builda z 13 grudnia,wyskakuje mi status 0. Wgrane ostatnie TWRP, S-off zrobiony. Super CID tez. Help?

===================== EDIT ==========================

Problem rozwiązałem sam. Google google i jeszce raz gooogle. Zmieniłem recovery na 4ext vr 1.0.0.6 rc2. status 0 zniknął. Pojawił się status 7. To udowodniło mi że wina lezy po stronie recovery. Zmodyfikwoałem w romie plik updater-script tak żeby nie sprawdzal na wejściu danych o telefonie (miedzy innymi recovery). Instalacja poszla, balem sie o bricka, a poźniej o bootloop ale bangla. WESOŁYCH ŚWIĄT!!

Edytowane przez slodkijelonek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie może dla niektórych śmieszne ale jak zmienić zarzadce procesora na smartmax , mam nowa oryginalna baterie HTC i przy CyanogenMod 11 używając wi-fi i przy częstych rozmowach trzyma maksymalnie 6h.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie pamiętam jak dokładnie się tam wchodziło bo jestem na JB, ale trzeba było włączyć opcje programistyczne i tam się potem pojawiało coś takiego jak zarządzanie energią czy coś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pytanie może dla niektórych śmieszne ale jak zmienić zarzadce procesora na smartmax , mam nowa oryginalna baterie HTC i przy CyanogenMod 11 używając wi-fi i przy częstych rozmowach trzyma maksymalnie 6h.

Wchodzisz w USTAWIENIA -> Wydajność -> Procesor -> Zarządca i tu wybierasz.

Edytowane przez banyy1988

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hej. Ja natomiast mam problem innej natury. Nie mogę wgrać builda z 13 grudnia,wyskakuje mi status 0. Wgrane ostatnie TWRP, S-off zrobiony. Super CID tez. Help?

===================== EDIT ==========================

Problem rozwiązałem sam. Google google i jeszce raz gooogle. Zmieniłem recovery na 4ext vr 1.0.0.6 rc2. status 0 zniknął. Pojawił się status 7. To udowodniło mi że wina lezy po stronie recovery. Zmodyfikwoałem w romie plik updater-script tak żeby nie sprawdzal na wejściu danych o telefonie (miedzy innymi recovery). Instalacja poszla, balem sie o bricka, a poźniej o bootloop ale bangla. WESOŁYCH ŚWIĄT!!

No to dobrze, że sam doszedłeś, że potrzebne jest 4ext, a nie TWRP.

Musicie uważniej czytać opis instalacji, bo tam jest wyraźnie napisane:

"Wymagania dotyczące instalacji:

- Root

- Firmware 3.32 / 3.33

- 4EXT ( V1.0.0.6 RC3 ) lub nowszy"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Testuje ktoś Cm12?? napiszcie co i jak działa już.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sils

Testuje CM12. Bardzo przyjemny, szybki i bateria chyba lepiej się sprawuje - to zweryfikuje po paru dniach użytkowania.

Problemem może okazać się jeszcze brak pełnego polskiego tłumaczenia.

Dla mnie problemem jest natomiast brak możliwości wyłączenia internetu 3G - ktoś ma jakieś pomysły? Bo apki nie chcą współpracować (chociaż te, które testowałem). Być może taki sam problem mieliście w CM11 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    paz

:mad:Witam nie wiem czemu ale mam nową baterię i na tym romie max 12 godzin i po bateri.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

[email protected]

Skalibruj baterię

---------- Post dołączono o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Testuje CM12. Bardzo przyjemny, szybki i bateria chyba lepiej się sprawuje - to zweryfikuje po paru dniach użytkowania.

Problemem może okazać się jeszcze brak pełnego polskiego tłumaczenia.

Dla mnie problemem jest natomiast brak możliwości wyłączenia internetu 3G - ktoś ma jakieś pomysły? Bo apki nie chcą współpracować (chociaż te, które testowałem). Być może taki sam problem mieliście w CM11 ?

Na cm 11 można wyłączać jak i włączać systemowo. Nie ma problemów z tym.

Edytowane przez Ciaker
    Nie cytujemy postów poprzedzających

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi