Skocz do zawartości
banyy1988

ROM [Android 4.4.4/5.0] CyanogenMod 11/12 by ivanich [Stabilny]

Rekomendowane odpowiedzi

witam was dzis wgrałem sobie nowy rom na mojego sensation xe lescz po wgraniu telefon się resetuje co około 30-45min 

rom: https://drive.google.com/folderview?id=0ByQSZtXbeaVpWEt0Mm8zeHY1LUk&usp=sharing#list 

co zrobić?

[Dodano: 14 kwiecień 2015 - 20:26]

wybrałem cm12.1......

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Saro

Poszukaj na XDA aktualnego romu albo informacji o tej wersji. Może spróbuj z jakąś wcześniejszą lub poszukaj nowszej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dario

mam awawie, poratujcie ;]

na cm11 wsio dziala jak ta lala, oprocz baterii, ktora ledwo dobe wytrzymuje. ale od wczoraj dialer ot tak pobiera mi prawie 50% baterii i tel pada w 8godzin, probowalem triku z exdialer, tzn zainstalowalem go, wylaczylem dialer systemowy i oczywiscie bez skutku, restarty nie pomagaja, wipe dalvik+cache tez nie. 

co jeszcze moge zrobic ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Wrzucilem dwa dni temu cm12, na razie testuje i wszystko działa ok, po za MMSami. Nie chcą się wysyłać automatycznie. Po ręcznym włączeniu internetu wysyłają się. Tez tak mieliscie/macie?

OOo... I następny duży minus dla lizaka, bo nie działa viper FX.

Edytowane przez banyy1988

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej. Mam pewien problem.. Zainstalowałem TWRP, potem zrobiłem Factory Reset, zainstalowałem ROM i GAPPS.Teraz jedyne, co mi działa, to Recovery, po restarcie systemu, bootloadera, zawsze włącza się Recovery. Nie wiem co mam teraz zrobić. Jeden użytkownik na XDA odpisał mi coś takiego:

He must of flashed recovery to the boot partition.
    @karbonariusz flash recovery to the recovery partition and flash the boot image that's in the rom.zip to your boot partition using fastboot.

Code:
    fastboot flash recovery recovery.img
    Code:
    fastboot flash boot boot.img

And maybe afterwards, have a search for rumrunner tutorial for s-off procedure.

Tylko, że jestem w tym wszystkim zielony i nie do końca wiem, co mam zrobić wg niego. :) 
    Proszę Was o pomoc, bo telefon jest obecnie nie do użytku. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Up

Prawdopodobnie chodzi o to że musisz z romu wyciągnąć plik boot.img, wrzucić luzem na kartę sd i przez recovery wgrać.

A wiecie może jak tam mms-y w cm 12? jakieś zmiany?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam zainstalowałem cyanogenmod 11-20150607-UNOFFICIAL-pyramid w wersji 4.4.4 i mam problem w ustawieniach aktualizacje cyanogenmod pojawiają się 3 aktualizacje:
    cm-10-20131006-NIGHTLY
    cm-10-20130908-NIGHTLY
    cm-10-20130901-NIGHTLY
    przy ich pobraniu i próbie aktualizacji, telefon restartuje się, pojawia się 4ext wgrywający pakiet aktualizacji, i komunikat że proces zakończono pomyślnie, potem zmienione bootlogo na krążek cyanogenmod, i tutaj telefon wisi, już się nie uruchamia, tylko cały czas się kręci, i kręci w nieskończoność, próbowałem zostawić na noc, niestety rano to samo, co może być przyczyną? ktoś ma podobny problem?

Edytowane przez Marcin305

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie korzystaj z tych aktualizacji, bo one nie są aktualne dla tej wersji romu. Czytaj opis romu jaki masz, a jaki uaktualniłeś. Ty masz rom z tego roku z czerwca, a wgrałeś starą wersję romu z 2013r. Więc nie dziwne że Ci nie trybi. Romy do naszefgo htc nie są już wspierane przez zespół cyanogenmod. Teraz robią to chłopaki nieoficjalnie, przeportowując romy cm na nasz telefon. Masz linki do najnowszych wersji kk i lizaka na początku tematu i tylko te są uaktualniane. Ściągnij nowy rom kk z tego tematu i wgraj na nowo.

Wysłane z mojego Sensation przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

banyy1988 dziękuje za szybką odpowiedź, rzeczywiście patrząc na daty mój błąd, pozdrawiam :)

Mam jeszcze prośbe, zainstalowałem: cyanogenmod 11-20150607-UNOFFICIAL-pyramid wszystko zrobiłem wg/ zaleceń i kilka dni działał dobrze i stabilnie, ale od wczoraj zaczeły pojawiać się komunikaty: "Niestety aplikacja google maps przestał działać". To samo pojawiło się dzisiaj gdy próbowałem włączyć aparat, i działo się ciągle, dopiero po restarcie zaczoł działać, czy też tak macie? jeśli nie, to z jakiej wersji korzystacie która jest stabilniejsza? na stronie pobierania jest ich kilkanaście.

Edytowane przez baca01
    połączono posty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi CM12 śmigał elegancko do czasu. Teraz się strasznie wiesza i żre baterię... A wcześniej sensacja wytrzymała ponad dzień, co jest dobrym wynikiem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi