Skocz do zawartości
Mr Patrick

[LG P940 Prada 3.0] „Brak usługi” przy niskim poziomie baterii

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy bateria ma ok. 20%, czasem 40% telefon całkowicie traci zasięg. Reset nic nie daje, pomaga jedynie reset po podłączeniu do ładowarki, wtedy od razu mam pełny zasięg i telefon działa bezproblemowo. Telefon pracuje na stockowym 4.0.4, dawniej używałem CM 10.1. Bateria nie była wymieniana od ponad dwóch lat, planuję jutro zamówić, może to jej wina?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie to samo. Przy baterii 25-30% (różnie), zrywa połączenie gsm i nie ma zasięgu.

Mam C-GenModa i pewnie to jest przyczyna, a niestety nie mogę znaleźć sposoby żeby powrócić do oryginalnego systemu (4.0.4 zdaje się).

---------- Post dołączono o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Wymieniłem baterię na inną. Kupiłem na portalu aukcyjnym za 44zł i okazuje się, że mankament tyczący się zanikania zasięgu się już rozwiązał. Nowa (inna) bateria rozwiązuje ten problem :) Będę testował dalej tą baterię i jakby się coś zmieniło, to dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po kilku dniach sprawdzania, czy wymiana baterii coś dała muszę stwierdzić, że przy niskim poziomie baterii (nawet przy 1%), telefon nie zrywa łączności GSM - zasięgiem sieci. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi