Skocz do zawartości
omajkel

FTF Central Europe KitKat 4.4.4 (14.4.A.0.157)

Rekomendowane odpowiedzi

Ta aktualizacja wnosi Muzyka Google Play i chyba jakieś poprawki do aparatu(tak mi się wydaje, nie czytałem o tym nigdzie).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sroczkin

Zrobiłem sobie plik instalacyjny z romem deodex za pomocą tego programu [TOOL] Kamome tool for Windows - deodex tool for 4.4 KitKat Ale mam problem po po wgraniu go do telefonu robiac restart telefon restartuje sie po napisie XPERIA i tak w pętli . Czy moze ktos zrobic dzialajacy plik Deodex

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po wgraniu softu z pierwszego postu wszystko jest ok, chodź większych zmian nie zauważyłem w oprogramowaniu. Nie działa natomiast Centrum Aktualizacji nie widzi żadnych plików po mimo starych aplikacji. Nie wiem czy problem jest tylko u mnie? czy jest to wada softu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    omajkel
    Zrobiłem sobie plik instalacyjny z romem deodex za pomocą tego programu [TOOL] Kamome tool for Windows - deodex tool for 4.4 KitKat Ale mam problem po po wgraniu go do telefonu robiac restart telefon restartuje sie po napisie XPERIA i tak w pętli . Czy moze ktos zrobic dzialajacy plik Deodex

Mam zrobiony deodex, tylko musisz wgrać najsampierw 14.4.A.0.157, z tego tematu(KLIK) a potem Deodex.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

e to ja mam to w końcu pleców.... jak moge łatwo wrócić do .108 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    omajkel

Jeżeli jesteś na 157 to powrót do 108 wyłącznie przez Flashtool

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

matthies

Możesz pozostać na tym sofcie, który wgrałeś. Paczkę deodex zainstaluj z wątku podanego przez omajkel.

Jeśli ktoś po wgraniu deodex będzie miał problemy z rootem np. z edycją plików przez ES File, to należy wgrac SuperSU przez recovery zaraz po wgraniu deodex! Czyli robimy deodex--> SuperSU i reboot.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sroczkin

omajkel serdeczne dzięki i drugie piwko juz poleciało :ok: Nie wiem co źle robiłem w tworzeniu tego pliku instalacyjnego deodex ale mój zawieszał telefon a twój poszedł bez problemu .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a nikomu nie grzeje sie tel z 157 ?? bo mi sie grzal strasznie a bateria znikala w oczach ... dla kilku malych poprawek jak dla mnie nie warto wgrywac aktualizacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi